MOMO Challenge 2018. Sprawdzamy na czym polega makabryczna gra. Policja przestrzega przed makabryczną grą MOMO Challenge, która zbiera coraz więcej ofiar. Sprawdź na czym polega gra MOMO Challenge, w którą grają nastolaki na całym świecie. Czy jest się czego bać? MOMO Challenge - najważniejsze informacje, które musisz wiedzieć żeby uchronić swoje dziecko przed grą MOMO Challenge.

MOMO Challenge ZASADY GRY NA CZYM POLEGA MOMO Challenge 2018

Gra MOMO Challenge zaistniała w mediach społecznościowych. Gra polega na zaakceptowaniu zaproszenia od strasznie wyglądającej lalki, którą nazywa się MOMO Challenge. Jeśli dodacie ją do swoich kontaktów MOMO Challenge zacznie wysyłać wam wiadomości. Jeśli Twoje dziecko to zrobi zacznie otrzymywać od strasznie wyglądającej lalki MOMO Challenge instrukcje oraz groźny. Ofiara ma na celu wykonywanie określonych zadań, które mogą być tragiczne w skutkach.

MOMO Challenge NA CZYM POLEGA MAKABRYCZNA GRA ZASADY GRY AKTUALIZACJA 6.10.2018

Gra może być bardzo niebezpieczna dla dzieci, które nie są świadome tego jak niebezpieczne mogą być zadania wydawane przez lalkę MOMO Challenge. Kto kryje się pod tajemnicza postacią MOMO Challenge tego nie wiadomo jednak warto sprawdzić z kim pisze w mediach społecznościowych Twoje dziecko.

Kim tak naprawdę jest Momo? To w rzeczywistości rzeźba japońskiego artysty, która w tym roku została pokazana w Vanilla Gallery. Momo ma przerażającą, wielką głowę i tułów ptaka. Przedstawienie jej w taki sposób to tylko wizja artysty.

LALKA Momo grozi swoim ofiarom, że:

  • upubliczni dane rodziny i znajomych
  • upubliczni dane osób z którymi piszą
  • wyrządzi szkodę rodzinie

Jeden z Japończyków ustawił sobie zdjęcie Momo, jako profilowe w aplikacji WhatsApp. Wrzucił tam też numer, rozpoczynający się od liczby 81. Niektórzy twierdzą, że numer ten jest przeklęty. Prawda jest jednak zupełnie inna. 81 to po prostu... numer kierunkowy do Japonii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

先週にツイッターにアップしたが結構面白いからここにもシェアします。 Swipe right for English 2016年の幽霊画廊に展示されたLINK FACTORYの相蘇敬介さんの「姑獲鳥」が海外に話題になってます。海外のSNSアプリ内で姑獲鳥の顔使ってるMOMOというアカウント連絡するとグロ画像などで返事来る事でネット伝説になった。しかし原作と妖怪の情報で逆にキモカワのゆるキャラとして人気になりました。 ツイッターで是非皆のアカウント見て下さい。 Check out everyone’s accounts on twitter Creator: @ aiso_link of @ linkfactory Additional art by: @ slimyswampghost @ OhThatNK @ Viiperfish #creepymomo #momo #creepypasta #linkfactory #yokai #妖怪 #姑獲鳥 #相蘇敬介 #ubume #aizawakeisuke

Post udostępniony przez Pierce Panic (@piercepanic6655321)

Czy lalka MOMO Challenge jest niebezpieczna? Pewna gazeta donosi, że że do śmierci pewnej 12-latki doprowadziły "porady" od osoby z zewnątrz. Miało mieć to związek właśnie z rozmowami z MOMO. Skąd zatem historie MOMO Challenge o telefonach i zdjęciach? Pierwszy raz zdjęcie Momo trafiło na jeden z profili na Instagramie