MPS International zatrudnia pracowników

Artykuł sponsorowany
W Koszalinie działa firma o wyjątkowym… zapachu! W MPS International można poczuć pudrowe, kwiatowe i owocowe zapachy kosmetyków znanych w całej Europie, a nawet poza nią! Przedsiębiorstwo, mimo kryzysu, nie zwalnia tempa i poszukuje nowych pracowników!

MPS International to polski producent kosmetyków, opakowań plastikowych i środków czystości. Firma działa w Koszalinie od blisko 30 lat i zatrudnia obecnie prawie 350 osób.

Aktualnie rekrutacja prowadzona jest do kilku jednostek organizacyjnych firmy – mówi Wioleta Iwanek, kierownik Działu Personalnego. – Do Działu Rozwoju Biznesu poszukujemy Key Account Managerów. Tu wymagamy m.in. minimum 3-letniego doświadczenia w budowaniu relacji z klientami B2B, wyższego wykształcenia i wysokiej kultury osobistej.

Praca czeka także w Sekcji Rozwoju Produktów i Wdrożeń. Poszukiwani są technolodzy i asystenci technologa. To oferta dla osób z wykształceniem chemicznym, kosmetologicznym, farmaceutycznym lub pokrewnym. Zatrudnieni na tych stanowiskach zajmują się m.in. opracowywaniem receptur kosmetyków, preparatów medycznych i środków czystości, a także nadzorowaniem testów tych produktów.

Poszukujemy także pracownika do Działu Łańcucha Dostaw na stanowisko młodszego specjalisty ds. obsługi zamówień – mówi Lena Wruszczak, specjalistka ds. rekrutacji i rozwoju. – Zapraszamy do składania aplikacji studentów lub absolwentów logistyki albo ekonomii, znających język angielski w stopniu komunikatywnym.

MPS International prowadzi aktualnie także rekrutację na stanowiska: magazyniera, pomocnika operatora maszyn rozdmuchu i brakarza. Aktualne oferty z możliwością złożenia aplikacji znajdują się na stronie internetowej firmy: www.mps.koszalin.pl/praca.

Praca w MPS International daje duże poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji, tak potrzebne dzisiaj – mówi Marcin Napierała, szef promocji firmy. – Wszyscy pracownicy od pierwszego dnia są zatrudniani na podstawie umowy o pracę i mogą liczyć na wdrożenie pod okiem doświadczonego kolegi lub koleżanki.

Każdy może też skorzystać z pakietu benefitów. Są to m.in.: grupowe ubezpieczenie, dodatkowe dni wolne w Wigilię i sylwestra, imprezy integracyjne, zabawy dla dzieci pracowników, darmowe szczepienia, a także dofinansowanie letniego wypoczynku dla najmłodszych oraz upominek finansowy przed Bożym Narodzeniem.

Firma, oprócz stabilności zatrudnienia, znana jest także z działań w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. W czasie pandemii wspiera szpitale, hospicjum i organizacje pozarządowe. MPS International przekazał także kosmetyki i środki czystości pogorzelcom z bloku przy ul. Starzyńskiego w Koszalinie. Przedsiębiorstwo robi też wiele na rzecz ochrony środowiska – ma własną podoczyszczalnię ścieków oraz od ubiegłego roku – także pasiekę!

MPS International Sp. z o.o.
ul. Bohaterów Warszawy 30
75-211 Koszalin
www.mps.koszalin.pl

Dodaj ogłoszenie