Na koniec sezonu wywalczyli worek medali na matach w Luboniu

    Na koniec sezonu wywalczyli worek medali na matach w Luboniu

    kmb

    Głos Koszaliński

    Aktualizacja:

    Głos Koszaliński

    Jeremiasz Sowa (z lewej) i Michał Synak, zawodnicy Exilados Koszalin, mają po turnieju w Luboniu powody do radości

    Jeremiasz Sowa (z lewej) i Michał Synak, zawodnicy Exilados Koszalin, mają po turnieju w Luboniu powody do radości ©Archiwum/FB Exilados Koszalin

    Blisko 700 zawodników z całego kraju, rywalizacja na matach w wielu kategoriach wagowych, wiekowych, o różnych stopniach zaawansowania, w kimonach (gi) i bez (no gi) oraz wreszcie grad medali zawodników z naszego regionu - tego wszystkiego nie brakowało podczas Winter Open 2018.
    Jeremiasz Sowa (z lewej) i Michał Synak, zawodnicy Exilados Koszalin, mają po turnieju w Luboniu powody do radości

    Jeremiasz Sowa (z lewej) i Michał Synak, zawodnicy Exilados Koszalin, mają po turnieju w Luboniu powody do radości ©Archiwum/FB Exilados Koszalin

    Był to turniej brazylijskiego jiu-jitsu zorganizowany w hali widowiskowo-sportowej LOSiR w podpoznańskim Luboniu. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali medale i dyplomy. Imprezę organizowało Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Alliance.

    Wyniki, gi, chłopcy 4-6 lat do 32 kg: 1. Nikodem Stankiewicz (Ronin Gold Team Koszalin); chłopcy no-gi 7-9 lat do 29 kg: 1. N. Stankiewicz (Ronin); gi adult niebieskie pasy powyżej 100.5 kg: 1.
    Michał Synak (Exilados Koszalin); no gi adult niebieskie pasy powyżej 97.5 kg: 1. M. Synak (Exilados); no gi brązowe pasy do 73.5 kg: 2. Jarosław Możdżeń (Ronin); no gi master purpurowe pasy do 85.5 kg: 1. Jeremiasz Sowa (Exilados); no gi master purpurowe pasy do 91.5 kg: 1. Michał Wojtanowski (Ronin); gi adult purpurowe pasy powyżej 100.5 kg: 3. Marcin Zabrocki (Zet Gold Team Drawsko Pomorskie); no gi adult brązowe pasy do 79.5 kg: 2. Artur Kamiński (Zet Gold Team); gi master białe pasy do 94.3 kg: 3. Marcin Kaczmarek (Berserkers Team Kołobrzeg); no gi juniorki do 62.5 kg: 1. Helena Wojakowska (Gracie Barra Team Draculino Kołobrzeg); no gi adult białe pasy powyzej 97.5 kg: 2. Adrian Salamon (Berserkers Team Szczecinek); no gi adult purpurowe pasy do 91.5 kg: 1. Piotr Jaroszewski (Berserkers Team Szczecinek).

    POLECAMY:

    Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego



    Zobacz także: Magazyn Sportowy GK24


    Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Baraż o utrzymanie w 1. lidze
    Spadek do 2. ligi
    Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
    1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
    2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
    3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
    4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
    5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
    6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
    7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
    8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
    9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
    10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
    11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
    12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
    13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
    14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
    15 Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
    16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
    17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
    18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

    Tabela Ekstraklasy

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Eliminacje Ligi Mistrzów
    Eliminacje Ligi Europy
    1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
    5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
    6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
    7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
    8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Spadek do 1. ligi
    1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
    2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
    3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
    4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
    5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
    6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
    7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
    8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do grupy mistrzowskiej
    Miejsce w grupie spadkowej
    Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
    1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
    2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
    3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
    4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
    5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
    6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
    7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
    8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
    9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
    10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
    11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
    12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
    13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
    14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
    15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
    16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

    Zdjęcia

    Sport wideo