Głos Koszaliński

Najdłużej działający w Koszalinie salon Empiku zostanie zamknięty [wideo, zdjęcia]

Empik przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie to najdłużej działający salon tej sieci w mieście. W sobotę będzie można zrobić w nim zakupy po raz ostatni. Zostaje

Mariusz Rodziewicz

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/21] Następne

Empik przy ul. Zwycięstwa w Koszalinie to najdłużej działający salon tej sieci w mieście. W sobotę będzie można zrobić w nim zakupy po raz ostatni. Zostaje bowiem zamknięty.

Choć trzeba powiedzieć, że zakupy mogą być już utrudnione, ponieważ pracownicy sklepu już w piątek pakowali towary z półek do dużych plastikowych pojemników i kartonowych pudeł. Wiele półek już świeci pustkami, na innych leżą jeszcze towary: książki, czasopisma, płyty, zabawki.

- To na pewno najdłużej działający salon Empiku w Koszalinie i prawdopodobnie jeden z najstarszych i najdłużej działających w Polsce - powiedziała nam Anna Dębska, pracownik sklepu. Dodaje, że ten punkt został otwarty w lutym 1967 roku. W tym roku obchodził więc 50-lecie istnienia.

Dla wielu mieszkańców Koszalina Empik przy ul. Zwycięstwa istniał "od zawsze". Niestety, od poniedziałku będzie zamknięty. W mieście działają dwa inne punkty tej sieci: w Galerii Emka i CH Atrium.


Polecamy