Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
To był nieudany rewanż Kolejorza. Rok wcześniej Lech...

Najlepsze mecze Legia - Lech w XXI wieku. Które spotkania zapadły wszystkim w pamięci? [GALERIA]

LEGIA - LECH 1:0 (02.05.2016)

To był nieudany rewanż Kolejorza. Rok wcześniej Lech przegrał w finale Pucharu Polski z Legią 1:2 i nie inaczej było tego dnia. Jedyną bramkę spotkania zdobył Aleksandar Prijović w 69. minucie, ale kamera głównie pokazywała to co działo się na trybunach.

Sfrustrowani kibice Lecha dali Janowi Urbanowi czas na przegrupowanie swojej drużyny. Zrobili to jednak w niezbyt elegancki sposób - rzucając na murawę race. Sędzia Marciniak musiał przerwać spotkanie na kilka minut. Wznowiona gra nie trwała długo. Fani obu drużyn znów odpaliły race, a te z poznańskiego sektora znów pofrunęły na boisko. Głusi na apele spikera kibice Kolejorza powtórzyli całą procedurę jeszcze kilka razy. Efekt? 12 minut doliczonego czasu gry. I wytrącenie kibicom z całej Polski argumentów za legalizacją pirotechniki na stadionach.

Lewandowski strzela za dużo! Barcelona musi dopłacić Bayernowi. Niemała kwota

Kiedy Pogoń i Wisła po raz ostatni zagrały o stawkę? Niektórzy pamiętają ten mecz!

Prof. Dudek: Pierwszomajowe pochody służyły legitymizacji władzy