Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj...

  Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj laureatów

  red.

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj laureatów
  Lokalni przedsiębiorcy po raz kolejny powalczą o uznanie klientów, ale też atrakcyjne nagrody.
  Najlepszy Sklep i Usługa Lata. Głosowanie zakończone, poznaj laureatów
  Jak co roku wakacje otwieramy plebiscytem Najlepszy Sklep i Usługa Lata. To szansa dla wszystkich przedsiębiorców na zaprezentowanie swoich produktów i usług na rynku lokalnym.

  Sprawdź aktualne wyniki:
  Wybierz kategorię i KLIKNIJ

  NAJLEPSZY SKLEP
  NAJLEPSZA USŁUGA


  Firmy z wieloletnią tradycją mogą dotrzeć do zupełnie nowych osób, a nowe działalności dać się poznać z tej najlepszej strony i zacząć pozytywną budowę swojego wizerunku.

  Sklepy i usługodawcy, którzy podejmą decyzję o udziale w konkurencji zostaną przedstawieni w obszernych artykułach prasowych opublikowanych w tygodniku naszemiasto.pl oraz na stronie internetowej www.koszalin.naszemiasto.pl

  O co chodzi w zabawie?


  - W naszym plebiscycie biorą udział zarówno duże firmy jak i mali lokalni przedsiębiorcy - mówi Karolina Naworska, Regionalny Kierownik prasy bezpłatnej. - Wielkość firmy tak naprawdę nie ma znaczenia. Chodzi o przedstawienie produktu lub usługi. Wyboru dokonują czytelnicy tygodnika oraz internauci. Dzięki temu każdy ma równe szanse. Jesteśmy otwarci na każdą firmę. Czy to projektantów mody, czy studia wyposażenia kuchennego, salony piękności, wizażystki, czy działalności budowlane. Zapraszamy każdego!

  Do kiedy zgłoszenia?


  Na zgłoszenia czekaliśmy do 15 lipca. Prezentacje kandydatów ruszyły 27 czerwca. Zwycięzcom Plebiscytu przyznany zostanie tytuł „Najlepszy Sklep” oraz „Najlepsza Usługa”. Dodatkowo laureaci pierwszych trzech miejsc w każdej z kategorii otrzymają kampanie reklamowe.

  I miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Koszalin oraz na portalu www.koszalin.naszemiasto.pl o wartości ponad 15 tys. zł netto*.

  II miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Koszalin oraz na www.koszalin.naszemiasto.pl o wartości ponad 11 tys. zł netto*.

  III miejsce: kampania reklamowa na łamach tygodnika Nasze Miasto Koszalin oraz na www.koszalin.naszemiasto.pl o wartości ponad 7 tys. zł netto*.

  Kandydatów naszego plebiscytu oceniają osoby czytelnicy naszemiasto.pl, czyli klienci koszalińskiego rynku. Przebieg plebiscytu będzie stale relacjonowany na łamach www.koszalin.naszemiasto.pl . Listy obecnych kandydatów oraz ich numery będzie można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz oczywiście w każdy czwartek w naszemiasto.pl.

  Zainteresowanie rośnie


  - Z roku na rok nasz plebiscyt cieszy się coraz większym powodzeniem, zarówno wśród czytelników, jak i samych kandydatów - dodaje Karolina Naworska. - W zeszłym roku wzięło w nim udział niemalże 30 sklepów i usługodawców. W tym roku szykuje się znacznie lepszy wynik. Mamy już pierwsze zgłoszenia. Sama nie mogę się doczekać, by odkryć kto w tym roku jest tym najlepszym.

  Ważne terminy:
  • Zgłoszenia przyjmowaliśmy do 15 lipca 2019r.
  • Głosowanie rozpocznie się 27 lipca i potrwa do 12 sierpnia do godziny 22.
  • Ogłoszenie wyników nastąpi 14 sierpnia 2019 roku.


  Regulamin wraz ze szczegółami konkursu oraz relacja z przebiegu konkursu dostępne na stronie www.koszalin.naszemiasto.pl oraz u koordynatora akcji pod mailem: katarzyna.kucaba@polskapress.pl.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polecamy

  Pikantny spektakl dla dorosłych

  Pikantny spektakl dla dorosłych "To tylko sex". W roli głównej Olga Bołądź.

  Największe przeboje Ennio Morricone zabrzmią w Koszalinie

  Największe przeboje Ennio Morricone zabrzmią w Koszalinie