Nocny wypadek w Barwicach. Zderzyły się dwa auta [zdjęcia]

OPRAC.:
Mariusz Rodziewicz
Mariusz Rodziewicz
Wypadek w Barwicach przy ul. Wojska Polskiego
Wypadek w Barwicach przy ul. Wojska Polskiego OSP Barwice / Facebook
Do wypadku w Barwicach przy ul. Wojska Polskiego doszło w miniony weekend.

- O godz. 22.30 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Barwicach na ul. Wojska Polskiego. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy dwa rozbite samochody, blokujące całą jezdnie - podaje na swoim profilu facebookowym Ochotnicza Straż Pożarna w Barwicach.

- Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, neutralizacji płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu oraz kierowaniu ruchem drogowym. Na miejscu ZRM przebadał osoby podróżujące samochodami, żadna z nich nie musiała być hospitalizowana.

W akcji udział brał:

  • Zastęp OSP BARWICE
  • Zastęp JRG SZCZECINEK
  • ZRM
  • Policja

Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych o utrudnieniach. Czekamy na informacje, zdjęcia i wideo!

Przyślij je na adres alarm@gk24.pl
Wyślij za pomocą naszego Facebooka:GK24
Dołącz do grupy **Wypadki i utrudnienia - Koszalin i okolice**

Pirat drogowy w Lublinie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie