Nowa alternatywa na gastronomicznej mapie miasta!E...

  Nowa alternatywa na gastronomicznej mapie miasta!E

  red

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Nowa alternatywa na gastronomicznej mapie miasta!E
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Restauracja Escobar jest alternatywą dla każdego mieszkańca Koszalina, który chce dobrze zjeść i przyjemnie spędzić czas w miejscu wyjątkowym i oryginalnym klimacie.
  W naszej ofercie polecamy burgery – w żadnym lokalu w Koszalinie nie zjedzą Państwo takich burgerów! Koniec z rozwalającą się bułką,wyciekaniem składników na spodnie lub, w najlepszym wypadku, na talerz. U ans wszystko ląduje w brzuchu!

  Pizza – nie mogło jej zabraknąć! Zwłaszcza, jeżeli mamy tak pyszne ciasto oraz świeże składniki, unikamy mrożonek jak ognia!
  Drinki i shoty – mamy nadzieję spełnić fantazje prawdziwych koneserów małych dzieł pitnych. Gwarantujemy świetny wygląd i smak oraz staranne przygotowanie każdego specjału! Sztuka barmańska jest trudnym rzemiosłem, ale jesteśmy uparci :) .
  Fajki wodne – nie u nas boląca głowa, czy zawroty! Odchodzimy od tytoniu na rzecz lepszych zamienników do fajek wodnych oraz nie używamy węgielków samorozpalających, co jest bardzo często praktykowane przez konkurencję i bardzo szkodliwe dla zdrowia. Przełamujemy standardy i próbujemy różnych rozwiązań, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

  Posiadamy wiele promocji, zniżek i zestawów, które zmieniają się dość dynamicznie, aby zachęcić naszych Gości do skosztowania pozycji naszego menu, które nie były dla nich wcześniej zbyt interesujące.

  Naszą pasją jest sprawianie, aby inni czuli się lepiej dzięki naszemu jedzeniu, napojom, czy klimacie. Chcemy być w tym jak najlepsi, dlatego zapraszamy do oceny, jesteśmy tu dla Was.


  Escobar Pub & Food

  Jana Matejki 19
  Koszalin

  tel. 514 123 451
  https://www.facebook.com/escobarkoszalin/

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  ODLICZANIE DO MATURY

  DNI
  GODZIN
  MINUT
  SEKUND

  Zdjęcia studniówki

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Studniówki wideo

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.