Nowe terminy wydarzeń w Event Center G38 w Koszalinie i w Filharmonii Koszalińskiej

Joanna Krężelewska
Joanna Krężelewska
archiwum
Choć sceny są zamknięte, pracownicy centrów życia kulturalnego na brak pracy nie narzekają. Na nowo układają kalendarze koncertów i wydarzeń. Znamy kolejne terminy. Uwaga melomani, w środę, 18 marca, Filharmonia Koszalińska otwiera kasę.

Event Center G38 zmienia terminy zaplanowanych na marzec i początek kwietnia wydarzeń. I tak turniej oraz warsztaty Koszalińskie YO!, które miały odbyć się 14 marca, przełożono na 30 maja. Szpaku z koncertem w ramach trasy Dzieci Duchy wystąpi 10 maja, a Mrozu z koncertem w ramach Aura Tour - 26 maja. Paluch zagra nie 2 kwietnia, ale 25 września. XX Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu, zamiast 28 i 29 marca, odbędą się w dniach 23 – 24 maja.
Koncert Ani Karwan, który miał się obyć 22 marca, został odwołany. Odwołano też zaplanowany na 4 kwietnia koncert Mazolewski & Porter.
Na informację o tym, kiedy publiczność bawić będzie Antoni Syrek Dąbrowski trzeba jeszcze poczekać.

Listę nowych terminów i odwołanych wydarzeń na bieżąco uzupełnia Filharmonia Koszalińska:
- 10 Tenorów - koncert przeniesiony z 11 marca na 1 lipca
- „Czarodziejski fagot” – koncert odwołany
- Anna Wyszkoni - koncert przeniesiony z 14 marca na 10 listopada
- Artur Rojek – koncert przeniesiony z 16 marca na 30 października
- 12 Tenorów & Diva - koncert przeniesiony z 18 marca na 6 października
- „Francuska noc” – koncert z 27 marca został odwołany
- Edyta Geppert – koncert przeniesiony z 28 marca na 19 czerwca
- Alicja Majewska - koncert przeniesiony z 31 marca na 24 września
- „Poznańskie talenty” – koncert z 3 kwietnia został odwołany
- DAISI – koncert z 16 kwietnia został odwołany, nowy termin nie jest jeszcze znany
Nie wiadomo, czy i na kiedy zostanie przeniesiony koncert Ireny Santor, zaplanowany na 18 kwietnia.

Od środy, 18 marca, znów działać będzie kasa Filharmonii Koszalińskiej. Będzie możliwość otrzymania pieniędzy za wcześniej wykupione bilety. – Wprowadziliśmy dodatkowe środki ostrożności i zabezpieczyliśmy stanowisko kasjera – informuje Robert Wasilewski, dyrektor Filharmonii Koszalińskiej. - Zostaną też wprowadzone ograniczenia, co do liczby osób przebywających jednocześnie w pomieszczeniu kasy.

Osoby, które kupiły bilety przez Internet, proszone są o kontaktowanie się z Kupbilecik.pl.
Zwrot pieniędzy za odwołane koncerty abonamentowe nastąpi po zakończeniu sezonu artystycznego.
Bilety na koncerty, przełożone na późniejszy termin, zachowują ważność.

Od poniedziałku ograniczone funkcjonowanie instytucji w Koszalinie

Koronawirus w Koszalinie i woj. zachodniopomorskim. Raport o najnowszych informacjach dotyczących wirusa w regionie

Czy na pewno wiesz, jak chronić się przed koronawirusem SARS-CoV-2? Mycie i dezynfekcja dłoni, niedotykanie twarzy, unikanie osób z objawami infekcji, dużych skupisk ludzi i podróży w określone rejony świata mogą nie wystarczyć!Sprawdź, jakie źródła zakażenia można łatwo przeoczyć – w tych 10 sytuacjach proponujemy zmianę zachowania na takie, które zwiększa bezpieczeństwo.

Jak nie zarazić się koronawirusem? Sprawdź, kiedy możesz nie...

Koronawirus nie przestaje się rozprzestrzeniać, a wręcz zatacza coraz większe koło, obejmując nowe tereny. Do tej pory nie został opracowany lek zapobiegający zakażeniom. Nie odkryto także medykamentu (choć trwają intensywne badania), który mógłby skutecznie wyleczyć infekcję. W środę 11 marca WHO dotychczasową epidemię koronawirusa, nazwała pandemią! Trwa ona do dziś. Przedstawiamy zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS), które koncentrują się na profilaktyce, czyli zapobieganiu zakażeniu koronawirusem. Poniższa galeria przedstawia 10 praktycznych porad, których przestrzeganie może uchronić Cię przed infekcją!

Jak uchronić się przed koronawirusem? Porady ekspertów

Zobacz także Sergiusz Karżanowski, lekarz z Koszalina o koronawirusie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup teraz

CENEO.PL

Tcl 55P638

5901292518202

1 690,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Oj naiwni kasy chcą otwierać ,to dopiero początek jak można tak myśleć

tak zamkną drzwi i wirusa nie ma

Wróć na gk24.pl Głos Koszaliński
Dodaj ogłoszenie