Noworoczny mecz oldbojów w Koszalinie. Bałtyk zagrał z Gwardią [ZDJĘCIA]

Dawid Jaśkiewicz
Tradycyjnie w pierwszy dzień nowego roku na koszalińskim euroboisku rozegrany został noworoczny mecz oldbojów, w którym Bałtyk zmierzył się z Gwardią. Dawid Jaśkiewicz

Zmagania na boisku poprzedziły noworoczne życzenia oraz symboliczna "lampka" szampana. Po ciekawym meczu Bałtyk ograł Gwardię 3:2 (2:0). Pierwszego gola, o godzinie 14.31, strzelił Paweł Włodyka. Jeszcze w tej części drugą bramkę dla Bałtyku zdobył Dariusz Radziwon.

Gwardia zdołała w drugiej połowie doprowadzić do wyrównania po golach Rafała Gotowały oraz Macieja Berlickiego. Dwie minuty przed końcem meczu trzecią bramkę dla Bałtyku strzelił Dariusz Majewski.

Noworoczny mecz oldbojów w Koszalinie. Bałtyk zagrał z Gward...