Olimp rozgromiony przez Gryfa

Piłka nożna/IV liga. Olimp Gościno nie miał za wiele do powiedzenia w meczu z Gryfem w ramach 21. kolejki IV ligi.

Oba zespoły kończyły spotkanie zdekompletowane. Za dwie żółte kartki boisko musieli opuścić Przemysław Książek (55. minuta) i Seweryn Wrzeszcz (85. minuta). Po stronie gości Mariusz Waśków skręcił staw skokowy i musiał w 72. minucie zejść z murawy. Wobec tego, że w Olimpie wykorzystano już wcześniej limit zmian, goście kończyli mecz w szczuplejszym składzie. Ale nie tylko w problemach kadrowych (w tym meczu kontuzjowany został trzon obrony - Marek Skowyra, Michał Tymek i wspomniany Waśków) ekipa z Gościna upatruje przyczyny wysokiej przegranej. Zabrakło też ambicji i woli walki.

Gospodarze gole strzelali głównie po kontratakach. Jedynie trafienie na 2:0 było po strzale z pierwszej piłki z około 20 metrów po wybiciu futbolówki z rzutu rożnego. Olimp przegrał już trzy kolejne mecze. W następnej kolejce zmierzy się z goniącą czołówkę Iną Goleniów.

Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 4:0 (2:0)
1:0 Misztal (33.), 2:0 Roszak (40.), 3:0 Misztal (75.), 4:0 Neuman (92.)..
Olimp: Głąb - Prześluga (65. Kita), Waśków, Tymek (30. Szcześniak), Skowyra (30. Dondaj), Roszak, Marcin Słoboda, Plata, Zalewski, Kułakowski, Stadnik.