Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Olimp Złocieniec - Błonie Barwice 5:2. Gospodarze pokonali wicelidera rozgrywek

Krzysztof Bednarek
W sobotę Olimp Złocieniec pokonał na własnym boisku wicelidera rozgrywek Błonie Barwice 5:2. Brami dla Olimpu zdobyli M. Maciejewski - 2, D. Kędzierski - 2 i N. Masłowski - 1.

Pierwszy mecz rundy wiosennej, w którym Olimp Złocieniec miał zmierzyć się na wyjeździe z Ikarem, nie odbył się ze względu na zły stan boiska. W sobotę na Euroboisku w Złocieńcu problemów z murawą nie było. Wiadomo było natomiast, że z zespołem z Barwic nie będzie łatwo. Pierwsza bramka dla gości padła z rzutu karnego w 43 min. Jeszcze przed przerwą wyrównał Maciejewski. Po przerwie ten sam zawodnik zdobył kolejną bramką (w 47 min.) i Olimp prowadził 2:1. W 71 min. D. Kędzierski wykorzystał podanie Maciejewskiego i było już 3:1. W 75 min. sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Olimpu. Goście nie zmarnowali okazji i było 3:2 dla Olimpu. W końcówce meczu N. Masłowski podwyższył wynik na 4:2 dla Olimpu, a w 90 min. Kędzierski postawił przysłowiową kropkę nad "i". Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Olimpu.