OPP Powiat Kołobrzeski przegrał na wyjeździe

kmb
Siatkówka/II liga

Trzecia z rzędu, a ósma w ogóle - ekipa siatkarzy z Kołobrzegu nie ma ostatnio powodów do zadowolenia. Podopieczni Waldemara Pankiewicza i Leszka Kowalewskiego tym razem, w meczu w ramach 16. kolejki rozgrywek, przegrali bez ugrania choćby seta z wyżej notowanymi Wilkami Wilczyn.

Szczęśliwie dla OPP Powiat swój mecz, również 0:3, przegrał Stoczniowiec Gdańsk, czyli drużyna, z którą kołobrzeżanie bezpośrednio rywalizują o pozostanie w miejsce w pierwszej szóstce i utrzymanie. Status quo w tabeli został więc utrzymany. W starciu z Wilkami OPP nie miał wiele do powiedzenia i nie potrafił nawiązać walki z gospodarzami. Jedyny moment - w dodatku krótki - prowadzenia był w drugim secie, ale chwila przestoju OPP sprawiła, że ekipa z Wilczyna dogoniła kołobrzeżan i objęła kontrolę na parkiecie.

- Po przegranej w Świnoujściu zatraciliśmy gdzieś umiejętność gry w siatkówkę, co trudno zrozumieć - przyznał trener Pankiewicz. - Musimy poukładać sobie naszą grę przede wszystkim w głowach - podsumował.

Wilki Wilczyn - OPP Powiat Kołobrzeski 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
OPP: Oleszuk, Paśnik, Dziedzina, Wyszyński, Sochacki, Andrzejewski, Szlaski (libero) - Januszewski, Pankiewicz, Wierzbicki.