Osiem goli. Gwardia Koszalin - Wiekowianka Wiekowo 7:1 [zdjęcia]

Piłkarze Gwardii Koszalin (czerwone koszulki) mają za sobą przedostatni mecz kontrolny podczas letnich przygotowań. Dawid Jaśkiewicz
Trzecioligowa Gwardia Koszalin pokonała w meczu sparingowym beniaminka zachodniopomorskiej czwartej ligi, Wiekowiankę Wiekowo 7:1. Rezultat spotkania otworzył Sebastian Ginter. W kolejnych minutach dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Przemysław Brzeziański. Druga połowa rozpoczęła się od trafienia Grzegorza Szynkowskiego, który wykorzystał błąd defensywy trzecioligowca i w sytuacji sam na sam pokonał Patryka Wójcika. W między czasie po drugiej stronie boiska znakomitych szans nie wykorzystali Przemysław Brzeziański, Daniel Wólkiewicz i Kacper Wąsowicz. W końcówce spotkania gwardziści zagrali bardziej skutecznie. Dwukrotnie piłkę do siatki skierował Łukasz Wiśniewski, a po jednym golu dołożyli Daniel Sidor i Norbert Dondera, który pokonał bramkarza rywala strzałem z rzutu karnego w stylu Antonina Panenki. Gwardia Koszalin - Wiekowianka Wiekowo 7:1 (3:0)