Osobowość Roku 2020. Już dziś specjalny dodatek z sylwetkami wszystkich kandydatów!

red.
Jedno województwo, pięć kategorii i ponad dziewięciuset kandydatów. Plebiscyt Osobowość Roku od lat cieszy się zainteresowaniem czytelników, którzy ochoczo nominują do tego prestiżowego tytułu. Już dziś możecie poznać wszystkich kandydatów z naszego województwa, wystarczy kupić gazetę wraz ze specjalnym dodatkiem "Osobowość Roku 2020"

Głosowanie w plebiscycie Osobowość Roku 2020 prowadzone jest w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka.

W pierwszych czterech kategoriach nagrody zostaną najpierw przyznane osobno w miastach i powiatach naszego województwa. Laureaci nie tylko zdobędą tytuły Osobowość Roku 2020, lecz także, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału akcji, w którym zostaną przyznane tytuły Osobowość Roku Zachodniopomorskiego 2020.

W kategorii Nauka głosowanie będzie prowadzone w jednym etapie w skali całego województwa.

Wszystkich kandydatów z naszego województwa możecie znaleźć także w dzisiejszym wydaniu gazety, do której dołączyliśmy specjalny dodatek "Osobowość Roku 2020".

E-wydanie gazety znajdą Państwo na stronie PRASA24.PL

Laureaci z naszego województwa będą mieli także szansę na zdobycie wyróżnień w skali całej Polski. W tym roku plebiscyt jest prowadzony jednocześnie we wszystkich województwach w kraju. Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2020 w każdej kategorii.

KLIKNIJ i GŁOSUJ
- zobacz aktualne wyniki
Działalność społeczna
i charytatywna
Polityka, samorządność
i społeczność lokalna
Kultura
Nauka
Biznes

Laureatów wybiorą Czytelnicy

Głosowanie w miastach i powiatach w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się w środę, 14 kwietnia, i będzie trwało do środy, 26 maja 2021 roku, do godziny 22:00. Zwycięzcy awansują do wojewódzkiego finału, który rozpocznie się w poniedziałek, 31 maja, i potrwa do środy, 9 czerwca. Tego samego dnia zakończy się także głosowanie w wojewódzkiej kategorii Nauka.

Gdzie na tanie wakacje w 2021 roku?

Wideo