Pierwsze niepowodzenie piłkarek AP Kotwica Kołobrzeg

Piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg zostały zastopowane na swoim boisku przez będącą dotąd bez wygranego meczu drużynę z Łodzi. Jacek Wójcik
Po dwóch zwycięstwach na początku sezonu II ligi kobiet, piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg zostały zastopowane na swoim boisku przez będącą dotąd bez wygranego meczu drużynę z Łodzi.

Pierwsza część spotkania w Kołobrzegu nie przyniosła bramek. Bliżej otwarcia wyniku były jednak przyjezdne. Na drugą połowę Kotwica wyszła z dwoma zmianami. Próby ataków kończyły się jednak bez powodzenia.

W 60. min kołobrzeżanki dostały ostrzeżenie ze strony rywalek. Na szczęście Zaklika poradziła sobie w pojedynku z zawodniczką rywalek. W 67. min przyjezdne przeprowadziły kontratak. Tym razem Natalia Rohn nie zmarnowała okazji i otworzyła wynik. Minutę później było już 2:0. Szybka akcja lewą stroną przyjezdnych, zakończyła się strzałem i skuteczną dobitką do pustej bramki Julii Olkiewicz.

Dwa szybko stracone gola wyraźnie podłamały piłkarki Kotwicy. Do końca meczu gra im się nie kleiła. W dodatku w ostatniej akcji spotkania straciły trzeciego gola po rzucie rożnym.

AP Kotwica Kołobrzeg - UKS SMS III Łódź 0:3 (0:1)
0:1 Rohn (67.), 0:2 Olkiewicz (68.), 0:3 Drej (90+1).
Kotwica: Zaklika - Kowalczuk, Szczygielska, Wziątek, Włodarczyk, Tabaczyk (46. Chmielewskal), Falborska, Fecycz, Kosakowska, Biskupska (46. Krakowska), Fidos.