Piłka nożna: Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino 1:1 [ZDJĘCIA]

Rozegrane w Koszalinie spotkanie na szczycie tabeli IV ligi, nie przyniosło rozstrzygnięcia.

Z remisu 1:1 bardziej zadowoleni mogą być goście. Szczególnie, że od 40. minuty grali w osłabieniu, po tym jak za faul taktyczny czerwoną kartkę obejrzał strzelec gola Adrian Krzywicki (w 34. minucie pokonał Sebastiana Skrzyńskiego z rzutu wolnego).

Bałtyk długo nie mógł sforsować defensywy Energetyka. Udało się dopiero w 88. min Wiktorowi Naworskiemu.

Po tym spotkaniu Energetyk zachował przewagę w tabeli 6 punktów przy rozegranym jednym meczu więcej od Bałtyku.

Bałtyk Koszalin - Energetyk Gryfino 1:1 (0:1)
0:1 Krzywicki (34.), 1:1 Naworski (88.).

Bałtyk: Skrzyński - BiergielI (80. Pasieka), KrauzeI, Jasitczak, Drozdowski, Rak (76. Fastyn), Szymański, Tylczyński, Kwiatkowski, Pazdur (46. Naworski), Romańczyk (60. Kamiński).