Piłka nożna > Bednarek pozostanie prezesem ZZPN

  Piłka nożna > Bednarek pozostanie prezesem ZZPN

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  W sobotę odbyło się walne zgromadzenie delegatów Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. Wybrano na nim między innymi nowy zarząd związku, delegatów na wrześniowy zjazd PZPN, a przede wszystkim decydowano o tym, kto zasiądzie u sterów związku na kolejne 4 lata. Wybór był dość oczywisty, bowiem wygrał jedyny kandydat - Jan Bednarek.

  Przed zgromadzeniem swoją kandydaturę zgłaszał także trener Stali Szczecin, Jan Jucha. Jeszcze przed samymi wyborami szczeciński szkoleniowiec głośno wyrażał swoje pretensje do Bednarka na łamach prasy. Jego zdaniem zjazd został źle przygotowany. W sobotę zanim delegaci zasiedli do obrad Jucha wraz z czterema innymi działaczami opuścił salę.

  Walne zgromadzenie mając do wyboru tylko Bednarka zdecydowało o jego reelekcji. Za wyborem głosowało 190 delegatów, 9 było przeciwnych, a 2 wstrzymało się od głosu.

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.gk24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo