Piłka nożna Czwartoligowcy na boiskach

(kmb)
Kolejny sparingowy weekend mają ze sobą drużyny z IV ligi zachodniopomorskiej. Dopiero w drugiej połowie Leśnik Rossa Manowo udowodnił, że jest wyżej notowanym rywalem.

Ostatecznie pokonał Darłovię Darłowo 3:1 po golach Marcina Gozdala (2) i Krystiana Murala. Bramkę dla podopiecznych Krzysztofa Jasiewicza strzelił natomiast Michel Cimoszko. - Jako całokształt wypadliśmy nienajgorzej - ocenił Tomasz Chrupałła, grający trener Leśnika.

- Druga połowa była lepsza w naszym wykonaniu, realizowaliśmy to, co założyliśmy sobie przed spotkaniem, lecz ciągle brakuje nam świeżości. Odczuwamy też brak napastnika i jednego młodzieżowca. Być może przed rozpoczęciem rozgrywek uda nam się jeszcze kogoś pozyskać. Mimo wszystko uważam, że na początek rundy będziemy gotowi - dodał.

Remis 2:2 padł w sparingu pomiędzy Lechem Czaplinek a Darzborem Szczecinek. Dla podopiecznych Dariusza Łacnego gole strzelali Jakub Łacny i zawodnik testowany. Dla Darzboru na listę strzelców wpisali się Maciej Szydlak i Kamil Bednarczyk.

Wyniki pozostałych sparingów:
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 7:0 (Grzegorz Szynkowski i Krzysztof Stępniak - po dwie, Marcin Lipski, Szymon Rogala i Patryk Niźnik), Astra Ustronie Morskie - Piast Drzonowo 2:3 (Astra: samobójcza, Maciej Płomiński z karnego), Bałtyk Koszalin - Koral Dębnica 1:2 (Bałtyk: Mateusz Wiśniewski).