Piłka nożna - II liga: Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 1:2 (0:0) [zdjęcia]

Piątej w tym sezonie porażki na swoim boisku doznali piłkarze beniaminka z Kołobrzegu. Ich sytuacja w tabeli jest coraz trudniejsza. Kotwica bardzo słabo zaprezentowała się w pierwszych 45. minutach. Praktycznie nie zagroziła bramce gości. Zachowanie czystego konta zawdzięczała zaś kilku bardzo dobrym interwencjom Bartłomieja Folca. W drugiej połowie gra gospodarzy wyglądała lepiej, ale to Rozwój strzelił dwa gole, które dały mu komplet punktów. - Paradoksem jest, że w pierwszej połowie, gdy byliśmy zdominowani przez Rozwój było 0:0, a w momencie, gdy gra zaczęła się wyrównywać dostaliśmy dwie bramki w 3. minuty - powiedział po meczu trener Kotwicy, Piotr Rzepka. - Wygrała drużyna lepsza. Gole, które straciliśmy były jednak do uniknięcia. Rozwój miał lepsze szanse, których nie wykorzystał - dodał. Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 1:2 (0:0) 0:1 Kozłowski (65.), 0:2 Tkocz (68.), 1:2 Poznański (88.) Żółte kartki: Kugiel, Soczyński, Szutenberg, Poznański - Kun. Czerwona: Bartosz Soczyński (po meczu, Kotwica, za drugą żółtą). Kotwica: Folc - Soczyński, Poznański, Szutenberg, Strzelecki, Rydzak, Świechowski, Danilczyk (46. Sochań), Kugiel (56. Bejuk), Bułka (76. Berg), Biegański (46. Ropiejko). Rozwój: Soliński - Mielnik, Tanżyna, Gałecki, Winiarczyk, Wróbel (86. Szkatuła), Gacki, Kapias, Tkocz, Azikiewicz (77. Kun). Żak (58. Kozłowski).