Piłka nożna - III liga: Arka II Gdynia - Astra Ustronie Morskie 4:0 (3:0)

Drugi na wiosnę wyjazd zakończył się drugą porażką beniaminka z Ustronia Morskiego.

Po 0:3 przed dwoma tygodniami z rezerwami Pogoni Szczecin, w niedzielę Astra przegrała 0:4 z drugim zespołem Arki.

Losy spotkania rozegranego na Narodowym Stadionie Rugby rozstrzygnęły się w ciągu 8. minut pierwszej połowy. Między 32. i 40. min gospodarze zdobyli 3 gole i dla Astry nie było już powrotu do meczu.

Arka II Gdynia - Astra Ustronie Morskie 4:0 (3:0)
1:0 Jagiełło (32.), 2:0 Karłowicz (34.), 3:0 Matys (40.), 4:0 Lech (51.).

Astra: Krymowski - Śledź (65. Miętek), Mikołajczyk, Bukowski, Maciejewski, Skowyra, Kocur (65. Szymański), Roszak (46. Zinczenko), Ndao, Tyjeczko, Próchnicki (80. Wieczorkiewicz).