Piłka nożna > III liga: Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Gdynia 1:0 (1:0)

Piłkarze z Drawska Pomorskiego podtrzymali dobrą passę z poprzednich dwóch kolejek. sxc.hu

W 12. kolejce pokonali Bałtyk Gdynia i awansowali na drugie miejsce w tabeli grupy Bałtyckiej.

- Myślę, że nasze zwycięstwo było zasłużone. Pierwsza połowa przebiegała zdecydowanie pod nasze dyktando. Strzeliliśmy jedną bramkę, a mogły być 2-3 gole. Poza okresem pomiędzy 60. i 70. drugiej połowy goście nie stworzyli większego zagrożenia pod naszą bramką - ocenił drugi trener Drawy, Krzysztof Kursa.

Warto dodać, że dla gości była to pierwsza wyjazdowa porażka w tym sezonie. Wcześniej nie przegrali 6 spotkań z rzędu.

Drawa Drawsko Pomorskie - Bałtyk Gdynia 1:0 (1:0)
1:0 Owedyk (33.).

Drawa: Kaczmarczyk - Kosakiewicz, Stukonis, Hermanowicz, Wyganowski, Zdunek, Jaskólski, Owedyk, Batista (82. Kapeliński), Guźniczak (70. Rusin), Brzeziański (60. Wawreńczuk)