Piłka nożna - III liga: Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 1:0 (0:0) [zdjęcia]

Przed meczem pożegnano kończącego karierę Piotra Kaźmierczaka.
Przed meczem pożegnano kończącego karierę Piotra Kaźmierczaka. Jacek Wójcik
Gol Pawła Nowackiego w drugiej połowie zapewnił gwardzistom komplet punktów w ostatnim meczu sezonu.
W ostatnim meczu sezonu 2010/11 Gwardia Koszalin pokonala Pogon Barlinek 1:0. Byl to pozegnalny wystep konczącego kariere Piotra KaLmierczaka.

Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 1:0

Sobotni mecz był ostatnim w karierze Piotra Kaźmierczaka. 37-letni bramkarz nie zrywa do końca z futbolem. W Gwardii będzie odpowiadał za szkolenie bramkarzy.

Spotkanie z Pogonią rozgrywane było w trudnych warunkach, po ulewnym deszczu. Od 52 minuty gwardziści musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Damiana Więckowskiego.

Pomimo zespół trenera Mirosława Skórki zdołał strzelić zwycięską bramkę, a jej autorem był Paweł Nowacki.

- Bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać. Dlatego zdecydowałem, że podejmiemy ryzyko i zagramy trójką w obronie - powiedział trener Mirosław Skórka.

Gwardia Koszalin - Pogoń Barlinek 1:0 (0:0)
1:0 Nowacki (62.).
Żółte kartki: Owedyk, Ogrodowczyk, Pazdur. Czerwona: Więckowski (52.).
Gwardia: Kaźmierczak - Ignaszewski, Pakosz, Wojciechowski, Więckowski, Nowacki, Owedyk (46. Miętek), Pazdur, Sawicki (69. Sobiegraj), Ogrodowczyk (86. Zdanowicz), Waldziński.