Piłka nożna: Iskra Białogard - Darłovia Darłowo 1:0 (1:0) [zdjęcia]

W Białogardzie zakończyła się seria siedmiu meczów bez porażki piłkarzy Darłovii.

Wicelider przegrał 0:1, tracąc bramkę w 23 minucie po błędzie bramkarza i strzale z bliskiej odległości Krzysztofa Żołnierka. W drugiej połowie darłowianie nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Piotra Hołuba obronił Tomasz Bogatko, a dobitka Mariusza Sawy z 5 metrów była niecelna.

Iskra Białogard - Darłovia Darłowo 1:0 (1:0)
1:0 Żołnierek (23.).

Iskra: Bogatko - Janus, Nowak, Zalewski, Żołnierek, Przybysz, Drozdowski (90. Kolczyk), Suchocki (61. Gan), M. Lewandowski, Jarzębski, Wysocki (61. Łaniucha).
Darłovia: Kotas - Sawa, Zaworski, P. Krawczyk, Szopiński, Wierzbowski (70. Borowski), Duda, Wiernicki (46. Czarnuch), Rokicki (80. Włodarczyk), Feliński (46. Dryjer), Hołub.