Piłka nożna Koszalińska liga zakładowa

(wok)
Walczący o tytuł mistrzowski Top Orange pewnie pokonał zespół MAKRO

. Outsider nie miał wiele do powiedzenia w pojedynku z jednym z faworytów rozgrywek. W meczu na szczycie tabeli Wodnik pokonał Stanfex 4:0. W składzie Wodnika zagrali zawodnicy na co dzień reprezentujący Gwardię i Bałtyk Koszalin.

Zmobilizowani zawodnicy Wodnika zdecydowanie pokonali Stanfex. Już w pierwszej połowie prowadzili różnicą dwóch bramek. W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana ale Stanfeksowi nie udało się zdobyć nawet bramki honorowej.

Po dwie bramki strzelili Grodzicki i Sęk. Wyniki i tabela: Espersen - Careco/Galeco 1:5 (0:3), bramki dla Espersena: M.Chudyba, dla Careco: Skruńdź - 2, Żurek - 2 i Mieszczyński. Weld Tech Rokosowo - Espersen 9:3 (4:1), bramki dla Rokosowa: Jasiński - 6, Burzak - 2 i Wejnerowski, dla Espersena: Ł. Chudyba - 3. Tomala Mobile - Weld Tech Rokosowo 11:3 (6:1), bramki dla Tomala: Orzechowski - 2, Ziatyk - 7, Borowski i Rybacki, dla Rokosowa Jasiński - 3. Tomala Mobile - Espersen 4:2 (1:2), bramki dla Tomala: Orzechowski - 3 i Kryczka, dla Espersena: Chudyba, Zaręba. Top Orange- MAKRO 11:2 (4:0), bramki dla Orange: Chudzik - 2, Pawlak - 2, Bogdanowicz, Nowak - 3, Grzywacz i Tesfamichael - 2, dla MAKRO: Bińkowski i Wąsik. Wodnik - Stanfex 4:0 (2:0), bramki: Grodzicki - 2 i Sęk - 2.