Piłka nożna: Leśnik Manowo - Iskra Białogard 3:4 (1:1)

MIT
Iskra Białogard okazała się lepsza od IV ligowego Leśnika Manowa

Mecz rozpoczął się od bramki dla Leśnika, której autorem był Łukasz Kłączyński. Jeszcze przed przerwą wyrównała Iskra, po golu Michała Wysockiego.

Po przerwie padły trzy kolejne bramki dla Iskry i było już 1:4. Jednym z autorów bramek był Mariusz Szczepański, którego strzału z woleja nie miał szans obronić bramkarz Manowa. Leśnik odpowiedział trafieniami Kłączyńskiego i Gozdala. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4 dla Białogardu.

Leśnik Manowo - Iskra Białogard 3:4 (1:1)
1:0 Kłączyński (28), 1:1 Wysocki (32), 1:2 Szczepański (49), 1:3 Lewandowski (62), 1:4 Wysocki (65), 2:4 Gozdal (75), 3:4 Kłączyński (86)

Leśnik: Kalkowski - Czaja, Chrupałła, Łączyński, Gzubicki, Krzywonos, Ślusarz, Koziarski, Opuchowicz, Rakowski, Siemiaszko. Na zmiany: Tkacz, Załoga, Janusz, Wawrzkiewicz, Marczak, Kotwica, Kupisz, Gozdal, Mural, Niźnik
Iskra: Bogatko - Nowak, Żołnierek, Mordak, Zalewski, Lewandowski, Przybysz, Jarzębski, Łaniucha, Wysocki, Gan. Na zmiany: Szczepański, Kolczyk, Janus.