Piłka nożna > Sobotnie mecze V ligi

Marcin Chyła (z prawej) osłabił Bałtyk Koszalin w meczu z Głazem Tychowo.
Marcin Chyła (z prawej) osłabił Bałtyk Koszalin w meczu z Głazem Tychowo. Jacek Wójcik
W sobotę rozegrano sześć meczów 17. kolejki V ligi.

Do niespodzianki doszło w meczu Lecha Czaplinek z ostatnim w tabeli Orłem Łubowo. Zwyciężyli goście 0:1.

W Koszalinie, w meczu dwóch czołowych zespołow tabeli, Bałtyk pokonał Głaz Tychowo 4:1, ustalając wynik już w pierwszych 45. minutach. Końcówkę pierwszej i całą drugą połowę gospodarze grali w "10" po czerwonej kartce dla Marcina Chyły.

Dobrze rundę wiosenną rozpoczął Gryf Polanów. Zagrożeni spadkiem gryfici pokonali w Połczynie tamtejszą Pogoń 2:0.

W innych meczach Mirstal Mirosławiec zremisował 0:0 z Raselem Dygowo, Orzeł Wałcz pokonał Sokoła Karlino 3:1, a derbach powiatu sławieńskiego Arkadia Malechowo wygrała z Wiekowianką Wiekowo 2:1.