MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Piłka nożna - Sparing: Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 3:2 [zdjęcia]

W rozegranym dziś na kołobrzeskim euroboisku meczu kontrolnym, trzecioligowa Kotwica pokonała beniaminka IV ligi z Dygowa.
Kotwica Kołobrzeg - Rasel Dygowo 3:2

Do przerwy był remis 1:1. Prowadził Rasel po strzale Adriana Rutkowskiego. Wyrównał bezpośrednio z rzutu rożnego Mateusz Wesserling.

Po przerwie przeważała Kotwica. Groźne były szczególnie akcje prawą stroną. Efektem były dwa gole. W 58 minucie piłkę dostał na 6 metrze Tomasz Parzy i bez problemu umieścił ją w bramce.

Równo 20 minut później Kacper Chruściński dośrodkował z prawej strony, a Krzysztof Biegański niezbyt mocnym, ale dokładnym uderzeniem posłał piłkę do siatki przy słupku.

Wynik meczu ustalił 2 minuty później Piotr Dubiela. Grający trener Rasela z najbliższej odległości dobił strzał Pawła Lenio.