Piłka nożna > Towarzysko: Bałtyk Koszalin - Gryf Kamień Pom. 3:1 (0:0)

sxc.hu
Przebywający na obozie w Międzydrojach Bałtyk wygrał w środę 3:1 z czwartoligowym Gryfem Kamień Pomorski.

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie. Prowadzenie dla Bałtyku uzyskał strzałem z wolnego z 17 metrów Adrian Rząsa. Wynik podwyższył Kamil Chicewicz po ładnej akcji i dograniu Łukasza Miklasińskiego.

Kwadrans przed końcem Gryf zdobył kontaktowego gola w zamieszaniu podbramkowym. W przedostatniej minucie wynik ustalił Mateusz Trzebiatowski po po zespołowej akcji i podaniu Rząsy.

W zespole Bałtyku testowanych było dwóch bramkarzy. Trener Grzegorz Kubiak nie ujawnił ich personaliów. W piątek o godz. 16.00 Bałtyk zagra z Pomorzaninem Przybiernów.

Bałtyk Koszalin - Gryf Kamień Pom. 3:1 (0:0)
1:0 Rząsa (62. wolny), 2:0 Chicewicz (66.), 2:1 Bogusz (75.), 3:1 Trzebiatowski (89.).
Bałtyk: bramkarz testowany - Sęk, Bukowski, Fijołek, Miklasiński, Szymański, Duszkiewicz, Trzebiatowski, Góral, Chyła, Wiśniewski. Na zmiany: bramkarz testowany, Ejzygman, Próchnicki, Kupisz, Rząsa, Chicewicz.