Piłka nożna - towarzysko: Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 5:1 (2:0) [zdjęcia]

Testowany przez Kotwicę Patryk Pytlak zdobył dwa gole i zanotował trzy asysty w sparingowym meczu z Iskrą Białogard.
Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 5:1

Kotwica wygrywa z Iskrą

Piłkarze lidera III ligi Bałtyckiej, Kotwicy Kołobrzeg, mają za sobą drugi kontrolny mecz w okresie przygotowawczym. W sobotę na kołobrzeskim euroboisku podopieczni trenera Wojciecha Polakowskiego podejmowali grającą w koszalińskiej klasie okręgowej Iskrę Białogard. Mecz zakończył się wyraźnym zwycięstwem gospodarzy 5:1 (2:0).

Kolejny test czeka kołobrzeżan w środę. Na euroboisku podejmą przebywającą na obozie w Kołobrzegu drugoligową Elanę Toruń. Początek meczu o godz. 11.00.

Kotwica Kołobrzeg - Iskra Białogard 5:1 (2:0)
1:0 Ropiejko (38.), 2:0 Żdanow (39.), 3:0 Pytlak (46.), 4:0 Staniszewski (75.), 4:1 Kosmala (82. karny), 5:1 Pytlak (89.).

Kotwica: I połowa - Krymowski - Szymala, Skórecki, Rydzak, Skwara, Pytlak, Preizner, Dymek, Augustyniak, Zhdanow, Ropiejko; II połowa - Kaczmarczyk - Wicberger, Rudziński, Szyszka (65. Worwa), Szych, Lilo, Stróż, Kurczak, Cebulski, Staniszewski, Pytlak.
Iskra: Bogatko - Zalewski, Żołnierek, Nowak, Kosmala, Lewandowski, Przybysz, Drozdowski, Łaniucha, Szczepański, Jarzębski. Na zmiany wchodzili: Suchocki, Wysocki, Kolczyk.