Piłka nożna > V liga: Bałtyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg 3:1 (0:0) (zdjęcia)

Dwie bramki zdobyte w doliczonym czasie gry dały zwycięstwo liderowi V ligi.

Bałtyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg

Na przebieg meczu cieniem położyła się sytuacja z 73 min. W walce o górną piłkę głowami zderzyli się Damian Kupisz i Filip Kieliba. Skrzydłowy Bałtyku podniósł się szybko z murawy. Obrońca Kotwicy leżał bez ruchu. Potrzebna była natychmiastowa interwencja ratowników medycznych i wezwanie karetki. 21-letni piłkarz, który w tym tygodniu miał rozpocząć egzamin maturalny, trafił do szpitala.

Kupisz, którego trudno podejrzewać o celowe działanie w tej sytuacji, został jednak ukarany przez sędziego czerwoną kartką. Przerwa w grze trwała ok. 10 min.

Do zdarzenia doszło przy stanie 1:1. Już w doliczonym czasie (sędzia przedłużył mecz o 8 minut) dwie bramki dla Bałtyku zdobył wprowadzony po przerwie Maciej Mazurkiewicz.

Bałtyk Koszalin - Kotwica II Kołobrzeg 3:1 (0:0)
1:0 Chyła (52.), 1:1 Tymek (55.), 2:1 i 3:1 Mazurkiewicz (90+3, 90+8). Czerwona kartka: Kupisz.

Bałtyk: Dulewicz - Gzubicki (60. W. Lewandowski), Stańczyk, Krzywonos, Załoga (46. Mazurkiewicz), Sęk, Szymański, Duszkiewicz, Kupisz, Chyła, Szczygieł (46. Niżnik). Kotwica II: Ambroziak - Kieliba (73. Grabowski), Miłoszewicz, Tymek, Rokosz, A. Lewandowski, Urbańczyk, R. Wachowski (55. Szczepaniak), Dąbkowski, Procner, Miklasiński.