Piłka nożna > V liga: Przerwany mecz w Darłowie (zobacz zdjęcia)

Już w 7. minucie doszło do pierwszej przerwy w meczu spowodowanej przez pseudokibiców. Fot. Jacek Wójcik
Spotkanie 13. kolejki V ligi pomiędzy Darłovią Darłowo i liderującym Bałtykiem Koszalin zakończyło się po 72. minutach. Sędzia przerwał mecz po drugim wtargnięciu kibiców na boisko.

Piłka nożna. Darłovia - Bałtyk

Do pierwszego naruszenia zawodów doszło już w 7. minucie spotkania. Służby porządkowe szybko poradziły sobie z intruzami. W drugiej połowie, przy stanie 0:3, kibice po raz drugi wtargnęli na boisko. Sędzia Piotr Kotulski zdecydował w ej sytuacji o przedwczesnym zakończeniu spotkania. Już poza stadionem doszło do bójki z udziałem fanów obydwu zespołów.

Dalszy ciąg meczu Darłovia - Bałtyk będzie miał miejsce już przy zielonym stoliku, a dokładnie na Wydziale Dyscypliny KOZPN.

Darłovia Darłowo - Bałtyk Koszalin przerwany w 72. min przy stanie 0:3 (0:2).
0:1 Sęk (5.), 0:2 Krzywonos (14.), 0:3 Miętek (49.).
Darłovia: Grzebień (20. Kotas) - Tarnionek, Czarnuch, Wiernicki, Szopiński, Sawa, Wierzbowski, Rychlewski (69. Adamczak), Jakubowski, Kosiarski, Gronkiewicz.
Bałtyk: Boryszewski - Czaja, Krzywonos, Stańczyk, Ślusarz (46. Drejski), Załoga, Szymański, Sęk, Chyła, Gozdal (65. Kupisz), Miętek.