Piłka nożna > V liga: Rasel Dygowo - Sokół Karlino 2:0 (1:0)

Trener Rasela, Sławomir Konarski.
Trener Rasela, Sławomir Konarski. Fot. Jacek Wójcik
Piłkarze Rasela Dygowo pokonali Sokół Karlino 2:0 (1:0) i awansowali na fotel wicelidera V ligi.

W pierwsze połowie więcej z gry mieli goście, ale to miejscowi zdobyli gola w 15. minucie (Stanisław Ruszczak). Od 70. min meczu zarysowała się wyraźna przewaga zespołu Rasela, którego trenerem jest Sławomir Konarski. Efektem była druga bramka zdobyta przez Patryka Szcześniaka.

Rasel Dygowo - Sokół Karlino 2:0 (1:0)
1:0 Ruszczak (15.), 2:0 Szcześniak (82.). Czerwona kartka: E. Jałtuchowski (70. druga żółta).
Rasel: Mikołajczak - Waszczyk, Waśków, Skok, Suchwałko, Piwko, Baran, Agatowski (8. Kuster), Ruszczak, Chołys, Szcześniak (88. Korkosz).
Sokół: Daglis - Becmer (75. Grudziąż), Gralewicz, K. Tomczyk, Zawadzki (55. Andruszko), J. Tomczyk, E. Jałtuchowski, Rzewnik, Jermołowicz (46. K. Jałtuchowski), Jakubczyk, A. Tomczyk (80. Sobkowicz).