Piłka nożna > Victoria Sianów najlepsza w Polanowie

Zawodnicy piątoligowej Victorii Sianów wygrali szósty halowy turniej piłkarski o Puchar Burmistrza Polanowa.

W tegorocznych turnieju udział wzięło osiem drużyn: Garbarnia Kępice, Granit Koczała, Mechanik Bobolice, Start Iskra Mokre, Wiekowianka Wiekowo, Victoria Sianów i dwie drużyny gospodarzy, Gryfa Polanów. W pierwszej części turnieju grały one w dwóch czterozespołowych grupach.

4. Gryf I 3 3 4-7

W drugiej fazie turnieju zespoły grały o poszczególne lokaty według zajętych miejsc. Wyniki: o 7. miejsce - Gryf I - Garbarnia 3:0, o 5. miejsce - Start Iskra - Gryf II 3:2, o 3. miejsce - Granit - Wiekowianka 2:2 rzuty karne 3:2, o 1. miejsce - Victoria - Mechanik 5:3.

Zwycięzcy otrzymali puchar burmistrza, a pokonani przewodniczącego Rady Miejskiej. Królem strzelców został Piotr Adamczyk z Mechanika, który zdobył 8 goli.