Piłka nożna: Wysokie zwycięstwo Kotwicy w sparingu

sxc.hu
W kolejnym meczu kontrolnym zespół lidera III Ligi Bałtyckiej, Kotwicy Kołobrzeg, wysoko pokonał czwartoligowego Leśnika Rossę Manowo 5:0 (1:0).

W pierwszej, wyrównanej części meczu, podopieczni trenera Wojciecha Polakowskiego zdobyli jedną bramkę. W 27 min strzałem z pola karnego wynik otworzył Grzegorz Skwara. Worek z bramkami rozwiązał się po zmianie stron. Trzy razy trafił Damian Staniszewski, a jedną strzelili sobie sami goście po zagraniu Patryka Pytlaka.

Skład Kotwicy: I połowa - Jakus - Rydzak, Augustyniak, Dymek, Szych, Skórecki, Żdanow, Preizner, Skwara, Ropiejko, Dziuba; II połowa - Krymowski - Rudziński, Sarna, Żdanow, Szych, Lilo, Kurczak, Cebulski (55. Worwa), Staniszewski, Pytlak, zawodnik testowany.