Piłka nożna/I liga kobiet. Celowniki do poprawy

Krzysztof Marczyk
Podopieczne Krystiana Murala mogą żałować tego wyniku, stworzyły mnóstwo okazji strzeleckich i już po pierwszych 45. minutach powinny mieć spotkanie pod kontrolą. Archiwum
To już piąta z rzędu - wliczając walkowera z Radomiem - przegrana Victorii SP Sianów w tym sezonie. W 7. kolejce rozgrywek jedną bramkę więcej strzeliły gospodynie.

Tym bardziej podopieczne Krystiana Murala mogą żałować tego wyniku, stworzyły mnóstwo okazji strzeleckich i już po pierwszych 45. minutach powinny mieć spotkanie pod kontrolą. Kiedy jednak w sytuacji sam na sam się pudłuje (Malwina Grzelak), a następnie prokuruje karnego (Paulina Buszowiecka)i osłabia zespół (czerwona kartka Kamili Arciszewskiej) trudno myśleć o wywalczeniu korzystnego rezultatu.

Unifreeze Górzno - Victoria SP 2 Sianów
1:0 Brzozowska (42., karny), 2:0 i 3:0 Bała (46. i 54.), 3:1 Wojciechowska (87.), 3:2 Trzeciak (92.).
Victoria: Chwastek - Buszowiecka, Pencherkiewicz, Struszczyk, Pawłowska, Wodarczyk, Tomaszewska (46. ArciszewskaI), Trzeciak, Saganowska (86. Wojciechowska), Rogowicz, Grzelak.