Piłka ręczna kobiet: AZS Politechnika Koszalińska - Vistal Łączpol Gdynia 22:28

Redakcja
Nasze zawodniczki nie dały rady mistrzyniom Polski i AZS Politechnika Koszalińska przegrała z Vistolem Łączypol Gdynia.

Gdynianki utrzymywały kontrolę przez całe spotkanie. Po pierwszych kilkunastu minutach Politechnika przegrywała już 1:5. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 10:16.

W drugiej połowie nasza drużyna za cel postawiła sobie odrobienie strat. Niestety na tak dysponowany Vistal trudno było znaleźć skuteczną broń.

Zespół z Gdyni awansował na trzecią lokatę w tabeli. Politechnika jest na siódmej.