Piłka Ręczna Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 23:26 [ZDJĘCIA]

Zespół Piłka Ręczna Koszalin doznał trzeciej porażki na starcie rozgrywek Superligi kobiet w sezonie 2019/20. Zespół z Koszalina nie może zaliczyć początku sezonu do udanych. Dla podopiecznych Anity Unijat i Waldemara Szafulskiego jest to trzecia z rzędu porażka na starcie rozgrywek.Pierwsze minuty spotkania były dość udane w wykonaniu gospodyń, jednak z czasem koszalinianki zaczęły popełniać coraz więcej błędów w ofensywie, co było tylko wodą na młyn dla szybkich kontr przyjezdnych, w których prym wiodły Mariola Wiertelak oraz Kinga Jakubowska.Ostatecznie oba zespoły zeszły na przerwę przy jednobramkowym prowadzeniu drużyny z Kobierzyc (12:13).Na początku drugiej części miejscowe wciąż traciły w ataku wiele piłek, a gdy już dochodziły do sytuacji rzutowych, między słupkami znakomicie spisywała się Beata Kowalczyk, bądź piłka mijała światło bramki. Przewaga przyjezdnych wzrosła już do czterech trafień. W końcówce koszaliniankom udało się jeszcze zniwelować stratę do dwóch bramek, ale ostatecznie z końcowej wygranej cieszyły się zawodniczki z Kobierzyc.Piłka Ręczna Koszalin - KPR Gminy Kobierzyce 23:26 (12:13) Jacek Wójcik
Zespół Piłka Ręczna Koszalin doznał trzeciej porażki na starcie rozgrywek Superligi kobiet w sezonie 2019/20.