Piłka ręczna - Superliga PGNiG Kobiet: Zwycięska Politechnika [zdjęcia]

Rekord frekwencji na trybunach i wygrana na boisku. Inauguracja sezonu piłkarek ręcznych w Koszalinie była niezwykle udana.
AZS Politechnika Koszalińska - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26:22

Półtora tysiąca kibiców - rekord na meczu kobiecej ekstraklasy w Koszalinie - obejrzało emocjonujący mecz, w którym nie brakowało zwrotów akcji.

W pierwszej połowie koszaliński zespół odrobił 5-bramkową stratę. W drugiej jeszcze raz pozwolił oderwać się rywalkom (15:18 w 43 minucie), by w końcówce nie dać im żadnych szans.

KU AZS Politechnika Koszalińska - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26:22 (11:11)

Politechnika: Szywierska, Morawiec - Kobyłecka 8, Gajdzis, Bilenia 4, Dworaczyk 6, Chmiel 4, Odrowska 2, Koprowska 1, Dąbrowska, Matuszczyk 1.

Najwięcej dla Piotrcovii: Waga i Sobińska po 6.