Piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg wygrały kolejne sparingi

Piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg rozegrały dwa kolejne mecze kontrolne. W obydwu zanotowały zwycięstwa. archiwum gk24
Przygotowujące się do rozgrywek II ligi kobiet, piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg rozegrały dwa kolejne mecze kontrolne. W obydwu zanotowały zwycięstwa.

Podopieczne trenera Łukasza Krymowskiego rozbiły w Ustce innego drugoligowca, Wandę Kraków 6:0 (3:0). Wynik spotkania już w 8. minucie otworzyła z rzutu karnego Kinga Kosakowska. Po kolejnych 8. min - i dwóch trafieniach Marceliny Biskupskiej - było 3:0. Na kolejne gole czekano do drugiej połowy. Na 4:0 podwyższyła Marta Krakowska, a w ostatnich 10. min wynik ustaliły Agnieszka Fecycz i swoim drugim trafieniem Krakowska.

W czwartym meczu sparingowym AP Kotwica wygrała 2:0 (1:0) z LZS Juna-Trans Stare Oborzyska (III liga). Prowadzenie uzyskała Biskupska, a wynik ustaliła po zmianie stron Natalia Fidos.

Przypomnijmy, że w dwóch pierwszych meczach kontrolnych, kołobrzeżanki pokonały 4:1 KA4 resPect Krobia (III liga) i 9:0 Błękitnych Stargard (spadkowicz z II ligi). Przed zespołem trenera Krymowskiego jeszcze jeden sprawdzian. W sobotę (8 bm.) AP Kotwica zagra z LFA Szczecin.

Pobierz bezpłatną aplikację Głosu Koszalińskiego i bądź na bieżąco!

Aplikacja jest bezpłatna i nie wymaga logowania.

Sześcioletni chłopiec wypadł przez okno z drugiego piętra w Golubiu-Dobrzyniu. Na miejscu zdarzenia pojawili się ratownicy i helikopter. Dziecko jest przytomne.Czytaj więcej na kolejnych stronach. Przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

Sześciolatek wypadł z okna na drugim piętrze bloku w Golubiu...