sportowy24
  Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Jest komentarz skoczka

  Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Jest komentarz skoczka

  kr

  Gazeta Krakowska

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Piotr Żyła zostawił żonę i dzieci? Jest komentarz skoczka
  1/10
  przejdź do galerii

  ©Instagram

  Żona znanego skoczka na swoim Instagramie umieściła poruszający wpis, w którym poinformowała, że Piotr Żyła porzucił ją dla innej kobiety. "Tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Żyla zostawił mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie" - mogliśmy przeczytać w poście. Później wrzuciła kolejny wpis. Piotr Żyła odpowiedział na zarzuty żony.
  CZYTAJ TAKŻE: Zaskakujący wpis Justyny Żyły: Piotrek zostawił mnie i dzieci

  Dziennik "Fakt" poinformował, że skoczek nie mieszka już ze swoją żoną w domu, który trzy lata temu wspólnie kupili w Wiśle. Dziennikarze gazety poinformowali też, że z lotniska w Katowicach, gdzie przyleciał Piotr Żyła po Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczangu, odebrała go inna kobieta.


  W niedzielę w południe, Justyna Żyła napisała kolejny raz na Instagramie.

  "Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób) emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności. Pozdrawiam Justyna Żyła"

  Całą sprawę skomentował Piotr Żyła umieszczając wpis na Facebooku.

  "No i tak w życiu jak sporcie nie zawsze bywa kolorowo:-/ a odpowiadając na ostatnie publikacje dotyczące mojego małżeństwa i rodziny chciałem poinformować że nie są one prawdziewe:-/ moje małżeństwo rozpadło sie już dawno temu:-/ nie są prawdziwe informacje ze inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu który zbudowałem dla rodziny. zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem sie dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować sie na treningach. nie zamierzam już komętować zachowania i wpisów Justyny przez media, bo to był dla mnie trudny czas który już mam za sobą i prosze o uszanowanie mojej decyzji oraz życia prywatnego i rodzinnego, a w szczególności dzieci których dobro jest i było dla mnie zawsze priorytetem." (pisownia oryginalna)

  Piotr Żyła i Justyna Lazar (siostra cioteczna Adama Małysza) są małżeństwem od 2006 roku. Mają dwoje dzieci: Jakuba (ur. 2007) i Karolinę (ur. 2012).

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  WIDEO: Co Ty wiesz o Krakowie?

  Autor: Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Nasze Miasto

  Komentarze (1)

  Grucha

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gk24.pl

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Sportowy24 na Facebooku

  Galerie

  GOL24 na Facebooku