Głosowanie zakończone
Plebiscyt: Pokaż Talent!
Odkrywamy wokalne talenty - soliści
- Pięciu wokalistów, którzy zdobędą najwięcej głosów awansuje do drugiego etapu akcji - eliminacji ogólnopolskich, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 22 sierpnia o godz. 21:30. Informacji udziela: Marta Gromowska - tel. 519 503 627.
Zwycięzcy:
-
Diana Kamrowska
Zieleniewo
805głosów -
Magdalena Dłużeń
Prabuty
637głosów -
Maria Andruszkiewicz
Wejherowo
484głosy -
Olimpia Emeschajmer
Dziwnów
375głosów -
Wioleta Kościńska
Braniewo
200głosów
Pozostali:
-
Sylwia Milińska
Nowogard
134głosy -
Julia Szczypior
Gdańsk
82głosy -
Maria Romaszewska
Godziszewo
73głosy -
Daria Olczak
Połczyn-Zdrój
69głosów -
Joanna Kuchara
Dubeninki
66głosów -
Adrianna Schuchardt
Pruszcz Gdański
49głosów -
Alicja Falińska
Godziszewo
49głosów -
Monika Pieprzka
Rumia
46głosów -
Mia Piaskowska
Elbląg
41głosów -
Vanessa Szarafin
Gdynia
38głosów -
Iga Pobłocka
Żukowo
36głosów -
Anna Święcicka
Szczecin
29głosów -
Nikola Struk
Dobre Miasto
28głosów -
Dominik Nierodkiewicz
Gdańsk
27głosów -
Izabela Kraszewska
Koszalin
26głosów -
Paulina Kowalska
Gdynia
23głosy -
Małgorzata Zacharek
Gdańsk
22głosy -
Tomasz Księżyk
Pobłocie
20głosów -
Paulina Wójcicka
Gdańsk
19głosów -
Bartosz Kawka
Lubawa
19głosów -
Ringo Todorovic
Gdańsk
18głosów -
Paweł Kopiczko
Olecko
17głosów -
Justyna Przybyłowicz
Kołobrzeg
15głosów -
Monika Wirkus
Chojnice
14głosów -
Aleksandra Kazmierczak
Wierzchowo-Dworzec
14głosów -
Ariel Popowski
Zblewo
13głosów -
Eryk Kucharski
Grzędzice
13głosów -
Martyna Szyjkowska
Wejherowo
13głosów -
Radosław Bugański
Police
10głosów -
Marcelina Zacharska
Sztum
10głosów -
Natalia Sędzicka
Dębnica Kaszubska
9głosów -
Patrycja Konopa
Kobylnica
9głosów -
Zuzanna Gomuła
Nowe Miasto Lubawskie
9głosów -
Maksymilian Samotyja
Gardna Mała
8głosów -
Julia Michałek
Gdańsk
6głosów -
Magda Kurasz
Bukowo
5głosów -
Lea Karbowiak
Sianów
5głosów -
Natalia Kisielewska
Kukowo
4głosy -
Jakub Freda
Tczew
3głosy -
Dariusz Szczybura
Tczew
3głosy -
Artur Jachimkowski
Władysławowo
3głosy -
Amelia Bochno
Koszalin
2głosy -
Marta Anioł
Gdańsk
2głosy -
Ewelina Przytarska
Pawłowo
2głosy -
Joanna Brzozowska
Butryny
2głosy -
Ewelina Raczkowska
Olsztyn
2głosy -
Maciej Mazur
Szczecin
1głos -
Kamil Chołys
Kołobrzeg
1głos -
Izabela Budnik
Koszalin
1głos -
Weronika Marszałek
Kołobrzeg
1głos -
Aleksandra Nowacka
Szczecin
1głos -
Marika Janowska
Szczecinek
— -
Adrianna Bąk
Stargard
— -
Marcelina Urban
Bukowina
— -
Klaudia Lata
Rumia
— -
Alicja Spierewka
Gdańsk
— -
Marek Pietrzak
Karwice
— -
Monika Konkol
Wejherowo
— -
Michał Kołodziej
Szczecin
— -
Patrycja Moneta
Elbląg
— -
Dominika Felczak
Słupsk
— -
Aleksandra Kotlowska
Strzebielino
— -
Joanna Brandt
Gdańsk
— -
Joanna Macholl
Gdańsk
— -
Veronika Kolomoitseva
Gdynia
— -
Dawid Czapp
Wejherowo
— -
Szymon Zieliński
Ełk
— -
Andrzej Apollo
Gdańsk
— -
Emilia Kalinowska
Tczew
— -
Emilia Sadowska
Drawsko Pomorskie
— -
Bartłomiej Huszcza
Bartoszyce
— -
Marcela Świderska
Bartoszyce
— -
Natasza Wiszniewska
Olecko
— -
Wiktoria Małkus
Szczecin
— -
Dominika Giernatowska
Gdańsk
— -
Sarkhan Jafarov
Gdańsk
— -
Laura Cybula
Słupsk
— -
Magdalena Burakowska
Reda
— -
Hanna Cisak
Ustronie Morskie
— -
Janusz Kowalkowski
Koszalin
— -
Amro Mansy
Gdynia
— -
Matt Wysota
Pruszcz Gdański
— -
Kornelia Markuszewska
Elbląg
— -
Agnieszka Jaśko
Gdańsk
— -
Kasia Winnik
Słupsk
— -
Irena Dziewulska
Szałkowo
— -
Anna Paszkowska
Nidzica
— -
Natalia Siwiec
Gdynia
— -
Agnieszka Moskwa
Kolbudy
— -
Zuzanna Andruch
Szczecin
— -
Jana Tkaczuk
Gdańsk
— -
Kacper Kujawski
Szczecin
—