Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Marta Gromowska - tel. 519503627, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Katarzyna Szałata
Szkoła Podstawowa Słoneczna, Szczecin
783głosy -
Karolina Zawadzka
Szkoła z Pasją Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Szczecin
685głosów -
dr n. med. Adam Grzegrzółka
Zespół Szkół nr 6 im. Mikołaja Reja, Szczecin
244głosy -
Agnieszka Woźniak
Niepubliczne Przedszkole Słoneczko TPD, Wapnica
204głosy -
Barbara Bachanek-Jóźwiak
Szkoła podstawowa nr 23, Szczecin
69głosów -
Robert Kamiński
Szkoła Podstawowa nr 69 im. Mjra H. Sucharskiego, Szczecin
44głosy -
Alicja Koźlarek
Przedszkole Niepubliczne Norlandia, Szczecin
38głosów -
Monika Kędzierska
Przedszkole Miejskie, Maszewo
34głosy -
Aleksandra Lewińska
Przedszkole Publiczne nr 3, Nowogard
31głosów -
Janusz Olczak
IV Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Szczecinie, Szczecin
31głosów -
Beata Pastryk
Szkoła Podstawowa, Wysoka Kamieńska
20głosów -
Przemysław Januszko
Zespół Szkół Publicznych, Białuń
13głosów -
Violetta Papież
Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego, Trzcińsko-Zdrój
13głosów -
Karolina Balcerzak
Szkoła Podstawowa im. prof. Wiesława Grochowskiego, Kliniska Wielkie
12głosów -
Katarzyna Wróbel
Przedszkole Publiczne nr 11, Police
10głosów -
Adam Swat
Szkoła Podstawowa nr 8 w Kołobrzegu z Oddziałami Przedszkolnymi, Kołobrzeg
9głosów -
Małgorzata Kałużna
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Zjednoczonej Europy, Kołobrzeg
9głosów -
Aleksandra Figaszewska
Przedszkole Publiczne nr 18, Szczecin
8głosów -
Katarzyna Kruczyk
Przedszkole nr 1 Czarodziejska Kraina, Dębno
8głosów -
Artur Włoch
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi, Szczecin
6głosów -
Beata Aniskiewicz-Pociask
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego, Kołczewo
6głosów -
Beata Fryder
Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, Myślibórz
6głosów -
Małgorzata Łabuń
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego, Szczecin
6głosów -
Anna Walaszek
Przedszkole Gminne, Bonin
5głosów -
Beata Wójcik
Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru, Radziszewo
5głosów -
Kinga Lisowska
Przedszkole, Będzino
5głosów -
Agnieszka Ławrynowicz
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starych Bielicach, Stare Bielice
3głosy -
Katarzyna Dąbrowska
Przedszkole Niepubliczne Pluszakowa Radość, Wałcz
3głosy -
Mirosław Mika
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, Szczecin
3głosy -
Tomasz Skonieczny
Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach, Mścice
3głosy -
Wioletta Szłapka
Przedszkole Miejskie nr 3 Pod Żaglami, Świnoujście
3głosy -
Alicja Wojciechowska
Prywatne Centrum Edukacyjne Szkoły Sukces, Białogard
2głosy -
Aneta Sikora
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej, Kamień Pomorski
2głosy -
Ewa Drozdowska
Przedszkole i Żłobek Akademia Pana Drozda, Szczecin
2głosy -
Grażyna Budzik
Przedszkole nr 8 im. Janusza Korczaka, Koszalin
2głosy -
Joanna Kleszcz
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego, Wolin
2głosy -
Krzysztof Królak
Technikum Technologii Cyfrowych, Szczecin
2głosy -
Maciej Parobczy
Centrum Kształcenia Sportowego, Szczecin
2głosy -
Anna Czubak
Przedszkole Publiczne nr 48, Szczecin
2głosy -
Elżbieta Jamroży
Przedszkole im. Króla Lwa w Węgorzynie
2głosy -
Agnieszka Mikołajczyk-Cislak
Przedszkole Publiczne nr 2, Kamień Pomorski
1głos -
Agnieszka Oleszczuk
Szkoła Podstawowa, Nowe Worowo
1głos -
Andrzej Jórkowski
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia, Białogard
1głos -
Anna Jerzyk
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki, Szczecin
1głos -
Barbara Gałka
Przedszkole Niepubliczne Kwiatuszek, Szczecin
1głos -
Iwona Dunal
Przedszkole Publiczne nr 1, Kamień Pomorski
1głos -
Joanna Grabowska
Przedszkole Publiczne Fundacji Szczecińska, Świerzno
1głos -
Karina Stocka
Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie, Banie
1głos -
Kinga Paszkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego, Szczecin
1głos -
Magdalena Szycko
Przedszkole Niepubliczne Zielona Wyspa, Szczecin
1głos -
Małgorzata Jurczyk
Przedszkole Niepubliczne Słoneczko Towarzystwa Przyjaciół Dzieci ZOR, Szczecin
1głos -
Małgorzata Kozakiewicz
Przedszkole u Cioci Gosi, Szczecinek
1głos -
Małgorzata Szyłejko
Przedszkole Publiczne nr 5 im. Wandy Chotomskiej, Police
1głos -
Paweł Wilk
Szkoła Podstawowa, Lubiana
1głos -
Wojciech Ślączka
Politechnika Morska, Szczecin
1głos -
Adriana Salamończyk
Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Chojna
— -
Agata Jarymowicz
Liceum Ogólnokształcące Szkoła Mistrzostwa Sportowego z Oddziałami Dwujęzycznymi nr I, Police
— -
Agata Skowrońska
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Wł. Broniewskiego, Białogard
— -
Agnieszka Brzostowska
Przedszkole Publiczne nr 9 Słoneczna Dziewiątka w Szczecinie, Szczecin
— -
Agnieszka Chodanowska
Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan w Pyrzycach, Pyrzyce
— -
Agnieszka Czukiewska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego, Choszczno
— -
Agnieszka Freitag
Szkoła Filialna w Pilchowie, Pilchowo
— -
Agnieszka Gałązka
Przedszkole Miejskie, Płoty
— -
Agnieszka Kolanowska
Przedszkole Gminne, Parnowo
— -
Agnieszka Nowak
Przedszkole i Szkoła Podstawowa im. Dziedzictwa Cystersów, Bierzwnik
— -
Agnieszka Pacholczyk
Przedszkole Publiczne nr 61 Niezapominajka w Szczecinie, Szczecin
— -
Agnieszka Sacawa
Gminne Przedszkole, Widuchowa
— -
Aldona Radziwon
Przedszkole Publiczne nr 49, Szczecin
— -
Aleksandra Kalinowska
Przedszkole Gminne, Polanów
— -
Aleksandra Kuczyńska
Szkoła Podstawowa w Dolicach, Dolice
— -
Aleksandra Ziółkowska
Przedszkole Publiczne nr 73, Szczecin
— -
Alicja Burda
Szkoła Podstawowa Im.Mikołaja Kopernika, Pełczyce
— -
Alicja Dunowska-Jakóbczak
Szkoła Podstawowa w Suchej Koszalińskiej, Sucha Koszalińska
— -
Alina Szymańska
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy, Suliszewo
— -
Alina Zagórska
Przedszkole Nutka, Szczecinek
— -
Andrzej Kozłowski
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. Adama Mickiewicza, Tychowo
— -
Aneta Anna Zygoń
Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Dwujęzycznymi I Przedszkolnymi, Police
— -
Aneta Pietrzak
Przedszkole Publiczne, Przecław
— -
Aneta Świątek
Szkoła Podstawowa nr 2, Sławno
— -
Anetta Szneider
Przedszkole Publiczne nr 53 Pędzelek, Szczecin
— -
Anita Kijowska
Przedszkole Publiczne nr 2 im. Wandy Chotomskiej, Goleniów
— -
Anna Chomicka
Bystrzaki - Przedszkole i Żłobek, Szczecin
— -
Anna Kondaszewska
Szkoła Podstawowa, Dobrzyca
— -
Anna Kurcab Kościańska
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi, Stargard
— -
Anna Kustrzycka-Broda
Przedszkole, Bobolice
— -
Anna Plichta
Szkola Podstawowa, Daszewo
— -
Anna Proniuk
Żłobek i Przedszkole Bajkowo, Czaplinek
— -
Anna Rakowska
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, Szczecin
— -
Anna Wachowska
Szkoła Podstawowa im. Joanny Kulmowej, Komarowo
— -
Anna Zaczek
Zespół Szkół nr 3, Choszczno
— -
Artur Dzierkowski
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Kołobrzeg
— -
Artur Szulc
Szkoła Podstawowa, Krzęcin
— -
Barbara Szafryna
Szkoła Podstawowa nr 71 im. Bogusława X I Anny Jagiellonki, Szczecin
— -
Barbara Walaszczyk
Przedszkole Miejskie nr 2 Pod Topolą, Barlinek
— -
Bartłomiej Kozłowski
Zespół Szkół Ponadpodstawowych, Białogard
— -
Beata Bielicz
Przedszkole Publiczne nr 11 Jarzębinka, Szczecin
— -
Beata Brzóska
Przedszkole nr 4 im.Pszczółki Mai, Gryfino
— -
Beata Chmielewska
Zespół Szkół nr 2 im. Noblistów Polskich, Choszczno
— -
Beata Figiel
NPS Puchatek, Pyrzyce
— -
Beata Kurowska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1, Pyrzyce
—