Głos Koszaliński

  Dziewczyna Lata

  Zostań Dziewczyną Lata. Czekamy na Twoje zdjęcie! Zgłoś się do plebiscytu i wygraj nagrody!

  Lato dobiega już końca, ale mamy pomysł jak je przedłużyć! Rozpoczynamy plebiscyt, w którym wybierzemy Dziewczynę Lata 2015! Kogo poszukujemy? To Wy decydujecie! Szalone, energiczne, wrażliwe, romantyczne - każda dziewczyna ma w sobie coś wyjątkowego. Która z Pań spodoba się najbardziej? Przekonamy się w najbliższych dniach.

  Laureatki trzech pierwszych miejsc otrzymają od nas atrakcyjne nagrody!

  Jak się zgłosić?
  W naszej zabawie mogą brać udział panie w wieku od 16 do 35 lat. Na zgłoszenia czekamy do 17 września. Najpierw należy się zarejestrować i wypełnić zamieszczony na stronie formularz. Podać imię i nazwisko, wiek, miejscowość, z której pochodzi kandydatka oraz dołączyć zdjęcie (max osiem).
  W przypadku uczestniczek niepełnoletnich rejestracji musi dokonać jej rodzic lub opiekun prawny, w polu „Opis” w przypadku niepełnoletniej kandydatki prosimy podać dodatkowo imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy Opiekuna (do wiadomości redakcji).

  Głosowanie
  Głosowanie trwa od 11 do 21 września 2015 r., do północy. Głosowanie odbywa się będzie za pomocą SMS Premium, czyli poprzez zakup e-wydania "Głosu". Oddać głos można również za pośrednictwem strony internetowej poprzez kliknięcie oraz za pośrednictwem aplikacji internetowej Facebook.
  Pamiętaj, udział w naszym plebiscycie jest całkowicie bezpłatny!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  POLECAMY

  Wideo