Po dwóch kwartach AZS przegrywa z Czarnymi 33:43

red
AZS Koszalin przegrywa po pierwszej połowie z Energą Czarnymi Słupsk. Miny kibiców mówią wszystko. Archiwum
AZS Koszalin przegrywa po dwóch kwartach we własnej hali z Energą Czarnymi Słupsk 33:43.

Koszalinianie przez pierwszą połowę są przez cały czas o kilka punktów za rywalami ze Słupska. Tuż przed końcem drugiej kwarty Energa zwiększyła jeszcze swoją przewagę rzutem za trzy punkty w ostatnich sekundach przed gwizdkiem.
Na razie gra naszej drużyny wydaje się dosyć nieskładna - Energa gra zdecydowanie bardziej płynnie, a co najważniejsze - skuteczniej. Koszalinianie aby wygrać, muszą znaleźć swój rytm .