Pogoda nad morzem. Będzie zimowo? [WIDEO, KAMERKI]

  Pogoda nad morzem. Będzie zimowo? [WIDEO, KAMERKI]

  red

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Prognoza synoptyczna 5-dniowa na województwo zachodniopomorskie.
  NIEDZIELA
  W dzień zachmurzenie umiarkowane. W powiatach nadmorskich możliwe przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.

  W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże i tutaj przelotne opady śniegu, głównie w powiatach nadmorskich. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, nad morzem około -2°C. Wiatr słaby, z kierunków zachodnich.

  PONIEDZIAŁEK
  W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami przelotne opady śniegu, nad morzem także śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, porywisty, z kierunków zachodnich.

  W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Przelotne opady śniegu, głównie w powiatach nadmorskich. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, nad morzem około -2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

  WTOREK
  Zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże i tutaj przelotne opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

  ŚRODA
  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C. Temperatura maksymalna w środę od -1°C do 1°C, w czwartek od -3°C do -1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.

  CZWARTEK
  Zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami opady śniegu. Temperatura minimalna od -7°C do -4°C. Temperatura maksymalna od -5°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, nad morzem porywy do 55 km/h, północno-wschodni.

  KLIKNIJ>>> Widok z kamery na plażę w Mielnie  KLIKNIJ>>> Widok z kamery internetowej na plażę w Sarbinowie  KLIKNIJ>>> Widok z kamery internetowej na przystań w Jamnie  KLIKNIJ>>> Widok z kamery na plażę i molo w Kołobrzegu  KLIKNIJ>>> Widok z kamery na plażę w Ustroniu Morskim  KLIKNIJ>>> Widok z kamery internetowej na plażę w Darłowie  POLECAMY:

  Zachęcamy również do korzystania z prenumeraty cyfrowej Głosu Koszalińskiego  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.