Pogoń Połczyn-Zdrój - Gwardia Koszalin 1:6 [ZDJĘCIA]

Gwardia Koszalin (czerwone stroje) sięgnęła po kolejne ligowe zwycięstwo.
Gwardia Koszalin (czerwone stroje) sięgnęła po kolejne ligowe zwycięstwo. Dawid Jaśkiewicz
W meczu 12. kolejki rozgrywek czwartej ligi, Pogoń Połczyn-Zdrój uległa na swoim boisku Gwardii Koszalin 1:6 (0:1).

Już w ósmej minucie futbolówkę do siatki gospodarzy posłał Cezary Zalewski. W 54. minucie ten sam zawodnik wykorzystał podanie Mateusza Bachledy i z bliskiej odległości ponownie wpisał się na listę strzelców. Osiem minut później w zamieszaniu przed bramką gospodarzy, silnym strzałem trzeciego gola dla koszalińskiej drużyny zdobył Wiktor Sawicki.

Po kilkudziesięciu sekundach Gwardia podwyższyła swoje prowadzenie, a po akcji Cezarego Zalewskiego, pewnym uderzeniem piłkę w bramce Pogoni umieścił Mateusz Bachleda. W 68. minucie gospodarze strzelili, jak się później okazało, honorową bramkę. Gola dla miejscowych zdobył Maksymilian Darosz.

W 78. minucie po kolejnej w tym meczu asyście Mateusza Bachledy, piłkę do siatki posłał Kacper Pawlak. W doliczonym czasie gry rezultat spotkania efektownym strzałem zza pola karnego ustalił Wiktor Sawicki. Przy tym trafieniu ponownie asystował Mateusz Bachleda, który do strzelonego gola dołożył również cztery ostatnie podania!

Pogoń Połczyn-Zdrój - Gwardia Koszalin 1:6 (0:1)