Pokaż jak kochasz! Wyślij miłosne zdjęcia i wygraj...

  Pokaż jak kochasz! Wyślij miłosne zdjęcia i wygraj Walentynki w SPA!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

  Pokaż jak kochasz! Wyślij miłosne zdjęcia i wygraj Walentynki w SPA!
  Z okazji zbliżających się Walentynek przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs fotograficzny, w którym wygrać można dwuosobowy weekend SPA w Dolinie Charlotty! Spraw niespodziankę swojej drugiej połówce.
  Pokaż jak kochasz! Wyślij miłosne zdjęcia i wygraj Walentynki w SPA!
  Drogi Internauto, zbliża się dzień zakochanych, z tego względu zachęcamy Cię do wspólnej zabawy. Nie ważne czy jesteś singlem czy masz już swoją drugą połowę. Każdy, choć raz w życiu był lub jest zakochany. Zapewne wiesz jak okazać to uczucie.

  Specjalnie dla Ciebie zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny pn. "Pokaż jak kochasz". Chcemy, abyś na fotografii pokazał, w jaki sposób można okazać uczucie. Może to być zdjęcie z motywem miłości, zakochanych ludzi, wyznanie miłości, walentynkowe selfie i wszystko, co Ci się kojarzy z miłością.

  Co trzeba zrobić by wygrać voucher do SPA? To bardzo proste. Wystarczy dostęp do internetu oraz Twoje zdjęcie (w formie elektronicznej). Na naszej stronie www.gk24.pl/walentynki znajdziesz bardzo prosty formularz zgłoszeniowy. Wystarczy dodać zdjęcie (lub kilka) oraz podstawowe informacje takie jak imię i nazwisko.

  Tu możesz wstawić zdjęcia


  Na Twoje zgłoszenie czekamy od 26 stycznia do 6 lutego. Na zgłoszone zdjęcia będzie można oddawać głosy. Wygra te, które zdobędzie najwięcej głosów. Głosowanie rozpocznie się w momencie zgłoszenia pierwszego zdjęcia. Internauci będą mogli oddawać swoje głosy za pomocą SMS Premium, czyli poprzez zakup e-wydania "Głosu Koszalińskiego" lub za pośrednictwem strony internetowej gk24.pl poprzez kliknięcie. Szczegóły głosowania znajdziecie w zamieszczonym na stronie regulaminie akcji.

  Pamiętaj, udział w naszym plebiscycie jest całkowicie bezpłatny!

  Weź udział w naszym konkursie, wygraj wspaniały pobyt dla dwojga w kompleksie wypoczynkowym w Strzelinku koło Słupska. Spędź niezapomniany walentynkowy weekend. W ramach vouchera do dyspozycje będzie basen, kompleks saun (sauna sucha, parowa, aromatyczna, sanarium), jacuzzi oraz sala fitness. Na terenie kompleksu znajduje się także ZOO Charlotta z Krainą Bajek i Fokarium. Czas na realizację naszego vouchera jest do końca roku.

  W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt - 94 347 35 17.

  Basen-dolina-01

  Czytaj treści premium w Głosie Koszalińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.gk24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo