POKAŻ TALENT. Mnóstwo pozytywnych emocji w pierwszych dniach naszej akcji!

Akcja specjalna POKAŻ TALENT
Czas POKAZAĆ TALENT! Tysiące uczestników w całej Polsce zdecydowało się na pierwszy krok do sławy i kariery w wielkiej akcji odkrywania talentów. Media społecznościowe zalała prawdziwa lawina pozytywnych emocji - setek postów, mnóstwa lajków, serduszek, udostępnień, komentarzy i gratulacji. Zobaczcie, jak uczestnicy i ich bliscy dzielili się informacją o udziale na swoich profilach w social mediach. Może dacie się zainspirować?

Nasza akcja rozpoczęła się we wtorek, 4 lipca. Już od pierwszych chwil o akcji Pokaż Talent zrobiło się głośno w mediach społecznościowych. O naszej akcji słychać było na Facebooku, Instagramie i TikToku, a posty szybko doczekały się wielu reakcji i udostępnień oraz komentarzy. Widać w nich wyrazy sympatii, wsparcia oraz wiele dobrych emocji i życzliwości!

Emocje wśród najbliższych

Mnóstwo ciepłych i wzruszających słów pojawiło się w postach publikowanych przez rodziny uczestników. Najbliżsi zachęcali do głosowania na kandydatów plebiscytu. W postach nie zabrakło także słów wsparcia i sympatii. Jak doceniali talenty najbliższych?

Wsparcie społeczności
lokalnych

Uczestnicy naszej akcji mogą liczyć również na lokalne społeczności. Wsparcie utalentowanym uczestnikom na profilach w mediach społecznościowych okazywały szkoły, gminy czy miejscowości, udostępniając informacje o udziale swoich faworytów.

Postaw na kreatywność

Co zrobić, aby post wyróżnił się na tablicy? Warto zastanowić się nad jego formą. Przygotowanie własnej grafiki to nic trudnego – najważniejszy jest pomysł i to, co chcielibyśmy przekazać. Przedstawiamy zbiór inspiracji. Jak widać nasi uczestnicy nie tylko mają talent, ale stawiają też na kreatywność.

Facebook, Instagram,
a może TikTok?

Zastanawiacie się, gdzie opublikować informację o udziale w akcji? Dzięki wykorzystaniu różnych mediów społecznościowych możecie dotrzeć do większej liczby odbiorców. Skorzystajcie więc ze wszystkich kanałów, jakich używacie. Nasi uczestnicy chwalili się udziałem w akcji nie tylko na Facebooku, ale także na Instagramie czy TikToku.

Grafika czy wideo?

Posty to nie wszystko. Pewnie wiecie, że w ostatnim czasie nastała moda na krótkie wideo. Poinformowanie o udziale w akcji z wykorzystaniem tego formatu to świetny pomysł! Na nagraniu można także opowiedzieć kilka słów o sobie, a w dodatku zaprezentować swój talent. Co ciekawe, posty wideo zdobywają obecnie spore zasięgi. Spróbujcie sami!

Media społecznościowe mają wielką moc. Używanie ich do informowania o udziale w akcji to świetny pomysł na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Pamiętajcie, że każda zdobyta pod postem reakcja, komentarz czy udostępnienie zwiększają szanse, że post zobaczy więcej osób, a przygotowanie takiej publikacji to często kwestia kilku minut. Zachęcamy!

Wszystkim UCZESTNIKOM akcji Pokaż Talent gratulujemy i życzymy wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT. Mnóstwo pozytywnych emocji w pierwszych dniach naszej akcji! - Dziennik Bałtycki