POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Małe Talenty Roku.

Akcja specjalna POKAŻ TALENT!
Głosowanie w konkursie Pokaż Talent! zakończone. Zobacz kandydatów do nagród w kategorii Małe Talenty Roku. Na laureatów czekają występy lub prezentacje podczas wielkiej ogólnopolskiej gali w Teatrze Capitol w Warszawie i nagroda główna finansowa - 10 000 złotych.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
WYNIKI

____________________

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią powraca wielka ogólnopolska akcja POKAŻ TALENT!, która w naszym województwie jest prowadzona przez nasz serwis, na łamach gazety oraz w serwisie www.naszemiasto.pl. W ramach akcji po raz kolejny głosami naszych Internautów i Czytelników zostaną przyznane nagrody dla utalentowanych dzieci.

- Małe Talenty - to najwdzięczniejsza kategoria naszej akcji - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu POKAŻ TALENT! - Jest przeznaczona dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze dziesięciu lat, ale wśród kandydatów do nagród z pewnością nie zabraknie kilkulatków, które przejawiają wyjątkowe uzdolnienia. Bo wrodzony talent często przejawia się bardzo wcześnie, a z czasem rozkwita i Małe Talenty rozpoczynają wielkie kariery.

Akcja POKAŻ TALENT!
to szansa dla każdego
 • GDZIEKOLWIEK MIESZKASZ - na etapie zgłoszeń kandydatów do nagród poszukiwania małych talentów rozpoczną się w każdym powiecie naszego regionu. W pierwszym etapie głosowania laureaci zostaną wybrani w regionach łączących województwa, a następnie awansują do ogólnopolskiego finału.
 • JAKIEKOLWIEK TWOJE DZIECKO MA DOŚWIADCZENIE - do udziału zapraszamy zarówno te dzieci, które rozwijają swój talent i mają na koncie sukcesy, jak i te, które jeszcze nie stawiały pierwszych kroków na scenie.
 • WYBIERZ WŁAŚCIWĄ KATEGORIĘ - w kategorii Małe Talenty mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Jeśli Twoje dziecko miało już dziesiąte urodziny, możesz je zgłosić do udziału w akcji Pokaż Talent! w każdej kategorii poświęconej poszczególnym rodzajom talentu.
KLIKNIJ i CZYTAJ
o wszystkich kategoriach akcji
Z powiatu
na ogólnopolską scenę

Akcja będzie prowadzona w kilku etapach:

 • ZGŁOSZENIA (czerwiec - lipiec) - najpierw będziemy szukać małych talentów w każdym powiecie, zapraszając Czytelników i Internautów do przesyłania zgłoszeń dzieci do naszej akcji.
 • ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIE (lipiec - wrzesień) - w głosowaniu publiczności zostaną wybrane dzieci, które wezmą udział w wielkiej gali akcji POKAŻ TALENT! i awansują do ogólnopolskiego finału.
 • WIELKA GALA FINAŁOWA (wrzesień) - akcję zakończy wielka gala w Teatrze Capitol w Warszawie. Gala będzie retransmitowana w internecie w serwisach internetowych 20 dzienników regionalnych w całej Polsce.
 • FINAŁOWE GŁOSOWANIE - podczas wielkiej gali rozpocznie się ostatni etap głosowania, w którym zostanie wybrany zwycięzca akcji.
Czekają nagrody!

Nagrody w eliminacjach ogólnopolskich

Piątka dzieci, która w pierwszym etapie głosowania - w eliminacjach ogólnopolskich - otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • dyplom potwierdzający wyróżnienie zdobyte w pierwszym etapie akcji,
 • prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!”, który zostanie dołączony do całego nakładu gazety,
 • nagrodę w postaci karty na zakupy w sklepie SMYK o wartości 2000 złotych za pierwsze miejsce w eliminacjach ogólnopolskich, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.

Dodatkowo trójka dzieci, która w eliminacjach ogólnopolskich - otrzyma najwięcej głosów, zdobędą:

 • zaproszenie na prezentację podczas wielkiej finałowej gali akcji POKAŻ TALENT! w Teatrze Capitol w Warszawie,
 • dwuosobowe zaproszenie dla bliskich na ogólnopolską galę,
 • statuetkę POKAŻ TALENT! wręczaną podczas gali.

Nagrody w wielkim finale

Dziecko, które w finałowym głosowaniu otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie:

 • tytuł Mały Talent Polski 2023,
 • dodatkową nagrodę w postaci karty na zakupy w sklepie SMYK o wartości 2000 złotych.

Dzieci, które w ogólnopolskim finale zajmą miejsca drugie i trzecie, otrzymają dodatkowe nagrody - karty na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych i 1000 złotych odpowiednio za drugie i trzecie miejsce.

_______________

Informacji o akcji udziela:
Katarzyna Wojtecka
tel. 695 119 848
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: POKAŻ TALENT! Zobacz laureatów w kategorii Małe Talenty Roku. - Dziennik Bałtycki